Paweł Królikowski z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską
East News

"Cały czas walczy" Małgorzata Ostrowska-Królikowska szczerze o stanie zdrowia męża! Nie jest dobrze?

Paweł Królikowski z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską
East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opowiedziała o stanie zdrowia swojego męża. Zaledwie kilka tygodni temu, podczas pierwszego odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Paweł Królikowski z wielkim wzruszeniem przyznał, że ma problemy ze zdrowiem, przez które nie mógł pojawić się w finale poprzedniej edycji show. Aktor zdradził, że kilka miesięcy wcześniej trafił do szpitala, w którym lekarze uratowali mu życie. 

Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać - mówił Paweł Królikowski. 

Niestety, dziś okazuje się, że aktor jeszcze nie wrócił do pełni zdrowia. O jego ciągłej walce opowiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski wrócił już do pracy i znów ocenia uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Okazuje się jednak, że aktor wciąż zmaga się z konsekwencjami wcześniejszych problemów ze zdrowiem. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej męża. 

Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu - powiedziała żona aktora. 

W walce o zdrowie aktora wspierają najbliżsi.

Mogę tylko podziękować dzieciom, naszym siostrom, rodzinie, że współdziałamy i współgramy. I dzięki temu to wszystko jest do ogarnięcia - "Fakt" cytuje Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

Przypominamy, że Paweł Królikowski już w 2015 roku trafił do szpitala, w którym przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. 

Zobacz także: Mama Antka Królikowskiego skomentowała ROZSTANIE jej syna z Julią Wieniawą!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej męża

Paweł Królikowski z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską
East News

Niedawno Małgorzata i Paweł po raz pierwszy zostali dziadkami. Na świecie pojawiło się dziecko ich syna, Jana

 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40