Zombie Boy nie żyje, jak wygląda bez tatuaży? Zombie Boy nie żyje, jak wygląda bez tatuaży? Zombie Boy nie żyje, jak wygląda bez tatuaży? Zombie Boy nie żyje, jak wygląda bez tatuaży?
Zombie Boy nie żyje, jak wygląda bez tatuaży?
YouTube
Zobaczcie!
1/4
Zombie Boy nie żyje, jak wygląda bez tatuaży?
YouTube

Zombie Boy nie żyje. Kanadyjski model, który tak naprawdę nazywa się Rick Genest, popełnił samobójstwo w wieku 32 lat. Zombie Boy został znaleziony martwy w środę w swoim mieszkaniu w Montrealu. „Billboard” czy „TMZ” podają, że przyczyną jego śmierci było samobójstwo. Lady Gaga dodatkowo potwierdziła tę smutną wiadomość na Twitterze.

 

Zombie Boy był zawsze bardzo tajemniczy, w wywiadach wspominał o swoim trudnym dzieciństwie. Okazuje się, że Rick miał guza mózgu i to właśnie dlatego znajomi zaczęli mówić do niego Zombie.

Kiedy byłem młody, przyjaciele nazywali mnie Zombie. Miałem taką ksywkę. To delikatna historia. Miałem guza mózgu, kiedy byłem mały i operowano mój mózg poprzez moje podniebienie. Szanse na przeżycie były znikome. Udało mi się, to był cud. Po operacji, kiedy wyszedłem ze szpitala, to był jak cud - dlatego przyjaciele nazwali mnie Zombie.

Po tej sytuacji pomysł o wytatuowaniu swojego ciała stawał się coraz bardziej realny...

 

A jak Zombie Boy wyglądał bez tatuaży? (Jak zamaskować tatuaż?) Okazuje się, że takie zdjęcia i wideo istnieją! Zobaczycie je w naszej galerii.

2/4
Zombie Boy nie żyje, jak wygląda bez tatuaży?
YouTube

Rick Genest kilka lat temu wystąpił w reklamie produktów do makijażu korekcyjnego. Amerykańska marka, która go zatrudniła uważała, że kosmetyki są w stanie zakryć wszystko... nawet tatuaż. Na filmiku udostępnionym na Facebooku widać jak Rick wygląda bez tatuaży - całe jego ciało zakryte zostało podkładem, który rzeczywiście sprawił że Zombie Boy mógł spojrzeć w lustro i nie widzieć żadnego ze swoich tatuaży.

 

Jak to wyglądało? Zobaczcie to tutaj:

 

W galerii zobaczycie więcej zdjęć Ricka bez tatuaży.

 

Więcej: Tatuaże metaliczne: jak zrobić i pielęgnować 

3/4
Zombie Boy nie żyje, jak wygląda bez tatuaży?
YouTube

Zombie Boy bez tatuaży wygląda jak zupełnie inna osoba! Całość zrobiła naprawdę ogromne wrażenie - tym bardziej, że nikt nie wiedział jak Rick Genest wyglądał przed wytatuowaniem całego ciała.

 

Zobacz: Tatuaże przyjaźni: modne wzory

4/4
Zombie Boy nie żyje, jak wygląda bez tatuaży?
YouTube

Dzięki makijażowi Zombie Boy mógł zobaczyć jak wygląda bez tatuaży. Czy kiedy spojrzał w lustro, nie żałował tego, że tatuaży już się nie pozbędzie? Zombie Boy powiedział, że dopiero po zrobieniu swoich tatuaży poczuł się sobą, a bez nich czuł się dziwnie i nieswojo.

 

Więcej: Tatuaż: symbolika popularnych wzorów tatuaży

Więcej na temat Zombie Boy