Roxie Węgiel w tiulowej spódnicy

Jak z nauką w czasach pandemii radzi sobie Roxie Węgiel? Za czym tęskni najbardziej?

Roxie Węgiel w tiulowej spódnicy

Roksana Węgiel już po raz drugi zajęła trzecie miejsce w naszym plebiscycie na Gwiazdę Young Party.pl! Z tej okazji w najnowszym numerze "Party" ukazał się wywiad z piosenkarką! Jak znosi kwarantannę? Czego jej najbardziej brakuje? Zobaczcie krótką zapowiedź całej rozmowy z wokalistką!

Roksana Węgiel o szkole!

Roksana Węgiel od kilku lat ma indywidualne lekcje, więc pandemia koronawirusa oraz zamknięte szkoły nie miały większego wpływu na styl jej edukacji. W rozmowie z "Party" młoda artystka wyznała, jak wygląda jej nauka:

Jest nietypowa już od miesięcy, bo mam indywidualny tryb nauczania. Za same nieobecności nie przeszłabym do następnej klasy. Czy grasz w reklamie z Dawidem Kwiatkowskim, czy bierzesz udział w kampanii z Julią Wieniawą, czy dajesz koncert w ramach akcji Rzecznika Praw Dziecka #zostajewdomu – nie ma przebacz! (śmiech) Uczę się sama, a pod koniec roku mam egzaminy ze wszystkich przedmiotów. Niedługo czeka mnie też Cambridge B1 i choć bardzo lubię język angielski, wiem, że muszę przysiąść do nauki! - wyznaje Roxie w rozmowie z "Party"!

Cały wywiad z Roksaną - w nowym "Party", które już w sprzedaży! Pamiętajcie - jeśli kupicie magazyn i oznaczycie profil Party.pl na InstaStories, udostępnimy Waszą relację! :)

Party Young: Friz i Lexy Chaplin

Roxie dwa lata temu trafiła na szczyt i nie zamierza go opuszczać. Każdy jej singiel staje się hitem, a debiutancka płyta pokryła się platyną! 

East News

 

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43