Agaty i Pauliny z "Rolnik szuka żony" nie trzeba przedstawiać miłośnikom kultowego już programu TVP. To właśnie one dwie walczyły o serce Łukasza, który w końcu zdecydował, że chce być z Agatą, przy okazji w okropny sposób traktując i odrzucając Paulinę. Nie da się ukryć, że już dawno nikt nie wywołał takich kontrowersji! Teraz jednak Agata i Łukasz tworzą szczęśliwą parę i pochwalili się swoimi sylwestrowymi strojami. Swoją kreację pokazała także Paulina, a my musimy was zapytać - kto w lepszym stylu żegnał 2018 rok? Agata czy Paulina? Głosujcie i zobaczcie stylizacje poniżej.

 

Zobacz: Agata i Łukasz w pierwszym wspólnym wywiadzie. Odpowiadają na zarzuty Pauliny!

 

Agata i Łukasz postanowili przywitać 2019 rok na wesoło. Para założyła na siebie kombinezony-lemury. Być może zakochani bawili się na przebieranej imprezie.

 

Zobacz: Agata i Łukasz znali się przed programem? Para z "Rolnik szuka żony" w końcu zdradziła, kiedy tak naprawdę zaczęła się ich znajomość!

 

 

Tymczasem Paulina wkroczyła w nowy rok w wielkim stylu - miała na sobie elegancką złotą sukienkę, a swoją urodę podkreśliła delikatnym makijażem.

 

Zobacz: Paulina z "Rolnik szuka żony" odsłania kulisy show w mocnych wpisach!

 

 

Kto wyglądał lepiej?

Więcej na temat Rolnik szuka żony