Helena córka Magdy Górskiej Magdalena Górska z mężem córki Magdaleny Górskiej Helena córka Magdy Górskiej Helena córka Magdy Górskiej
Helena córka Magdy Górskiej
1/6
Helena córka Magdy Górskiej

To Helenka, córeczka aktorki Magdaleny Górskiej! Helenka ma 6 tygodni (urodziła się 13 stycznia 2017 roku) i dumna mama wrzuca zdjęcia pociechy do sieci. Widać, że malutka jest rozkoszna i zdrowo się chowa.

Całe szczęście mała jest zdrowa, pięknie przybiera na wadze i na razie jest spokojnym i pogodnym dzieckiem – mówiła po urodzeniu córki Party.pl Magdalena Górska.

Starsza córka aktorki, Nina opiekuje się małą. 

Nina uwielbia Helenkę. do tej pory była jedynaczką, więc przeżywa nową sytuację. Teraz potrzebuje naszej uwagi w zwiększonym wymiarze - dodała aktorka.

Na razie Magdalena Górska nie myśli o szybkim powrocie do pracy. Chce nacieszyć się macierzyństwem i dopiero za jakiś czas wróci na plan serialu "Klan".  Wspólnie z mężem, reżyserem Wojciechem Urbańskim, planują wspólny projekt, ale dopiero jak mała Helenka podrośnie.

Zobaczcie zdjęcia małej w objęciach tatą czy ze starszą siostrą w naszej galerii. A także jak wygląda Magdalena Górska po ciąży? Zapewniamy, że fantastycznie!

Zobacz także: Magdalena Górska w ciąży kompletuje wyprawkę! Gwiazda "Klanu" wygląda kwitnąco

2/6
Magdalena Górska z mężem
ons.pl

Magdalena Górska z mężem Wojciechem Urbańskim

3/6
córki Magdaleny Górskiej

Helenka i Nina, córeczki Magdaleny Górskiej.

4/6
Helena córka Magdy Górskiej

Helenka, córka Magdy Górskiej skończyła 6 tygodni.

5/6
Helena córka Magdy Górskiej

Helena córka Magdy Górskiej chyba odziedziczyła gęste włosy po tacie:)

6/6
Magdalena Górska

Magdalena Górska nie przytyła zbyt dużo w ciąży. Po porodzie szybko wraca do formy.

Więcej na temat zgadnij kto to? dzieci gwiazd