Na czerwonym dywanie sztuczne rzęsy były kiedyś prawdziwym hitem, jednak od pewnego czasu widzimy, że gwiazdy z nich rezygnują. Czy powraca moda na naturalność? Na to pytanie odpowie wizażystka gwiazd, Ania Orłowska.


Naturalny makijaż to największy trend tego sezonu! 

Coraz więcej gwiazd odchodzi od ciężkich, sztucznych rzęs, które przysłaniają ich urodę. Stawiają za to na subtelny i naturalny look. Jak one to robią, że ich rzęsy wyglądają na długie i zdrowe? Odpowiedź jest prosta: należy je wytuszować za pomocą odpowiedniego ruchu szczoteczką i wybrać dobrą mascarę. 
Jak prawidłowo to robić i jakiej mascary należy zatem użyć? Specjalnie dla Was w naszym filmie zdradza ten sekret słynna wizażystka  Ania Orłowska!

 

Szkoła Makijażu dla każdego!

Chcesz poznać więcej rad Ani Orłowskiej i innych ekspertów? Oriflame nadchodzi z pomocą i otwiera szkołę makijażu, dostępną dla każdego! 
Możesz personalizować swoje szkolenie i wybrać rodzaj makijażu, który jest dla Ciebie odpowiedni. Szkolenia poprowadzą trenerki makijażu Oriflame oraz wizażystki, które zostały wybrane i przeszkolone przez Annę Orłowską – znaną i cenioną make-up artist oraz ekspertkę Oriflame.

 

Szczegółowe informacje dotyczące Szkoły Makijażu Oriflame znajdziesz na: www.oriflame.pl/szkolamakijazu

 

Materiał powstał we współpracy z marką Oriflame.

Więcej na temat Oriflame Anna Orłowska