Party Stories
"Love Island 2" - kto wygrał?
Newsy

QUIZ! Jak uważnie śledziłeś drugą edycję "Love Island"? Sprawdź się!

Druga edycja programu "Love Island" właśnie dobiegła końca! Ta odsłona show dostarczyła nam naprawdę wielu emocji. Byliśmy świadkami romantycznych wyznań, ale także kłótni i zgrzytów. To było naprawdę fantastyczne 6 tygodni! 

Z tej okazji przygotowaliśmy quiz dla prawdziwych fanów! Sprawdźcie, czy na pewno uważnie śledziliście program "Love Island". Koniecznie pochwalcie się swoim wynikiem! Nie przedłużając - zaczynajmy!

Zobacz także: Mikołaj i Sylwia z "Love Island" rozstali się! "Kocham cię ale nie mogę z tobą dzielić życia"

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o kryzysie
Newsy
"Love Island": Sylwia i Mikołaj próbowali ratować swój związek na terapii. Jak wyglądała w ich przypadku?

Swój pierwszy kryzys w związku pokonali na terapii dla par. Ostatecznie Sylwia Madeńska oraz Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy pierwszej edycji "Love Island",  rozstali się. W rozmowie z Party.pl Mikołaj opowiedział, jak wyglądały ich spotkania z psychoterapeutą i co z nich wyniósł. Czy jest szansa, że para do siebie wróci? Posłuchajcie sami! Zobacz także:   "Love Island": Dlaczego Mikołaj zerwał z Sylwią? Internauci sugerowali zdradę! Co nam zdradził?

Sylwia Lipka
East News
Newsy
Sylwia Lipka zachwyca się Igorem z "Love Island"! Zdradziła, co myśli o jego byłej partnerce, Oliwii

Sylwia Lipka obecnie fantastycznie spisuje się na parkiecie "Tańca z gwiazdami" . Pomimo wielu treningów i licznych obowiązków, wokalistce udaje się wygospodarować również czas na program... "Love Island"! Wygląda na to, że piosenkarka jest ogromną fanką reality show i na bieżąco śledzi wszystkie odcinki. Młoda gwiazda jest oczarowana jednym z uczestników, Igorem, który obecnie jest w parze z Magdą.  Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami": Sylwia Lipka zawiodła mamę? "Moja mama wymarzyła mnie sobie inaczej" Co więcej, w jednym z odcinków "Love Island" prowadząca program, Karolina Gilon, odczytała komentarz od Sylwii Lipki, skierowany specjalnie dla Igora.  Igor, skradłeś moje serce. Mam nadzieję, że gdy przyjedziesz do Polski, będę miała szansę Cię poznać - brzmiał komentarz Sylwii Lipki. Sylwia Lipka w rozmowie z reporterką Party.pl zdradziła więcej szczegółów na ten temat! Ciekawe, czy piosenkarce i uczestnikowi "Wyspy miłości", uda się spotkać w Warszawie. Wokalistka wyjawiła nam również, co myśli o jego byłej partnerce, Oliwii. Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Mikołaj i Sylwia z Love Island o rozstaniu
EastNews
TV-Show
"Love Island": Dlaczego Mikołaj zerwał z Sylwią? Internauci sugerowali zdradę! Co nam zdradził?

Tuż przed piątkowym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ogłosili swoje definitywne rozstanie. Para od jakiegoś czasu zmagała się z kryzysem w związku, zdecydowali się nawet na terapię. Niestety, nie udało im się uratować tej relacji. Kiedy oboje zamieścili na swoich Instagramach posty o zakończeniu związku, niektórzy fani sugerowali, że powodem rozstanie może być... zdrada! Czy rzeczywiście tak było? Zobaczcie, co nam zdradzili zwycięzcy pierwszej polskiej edycji "Love Island" - Mikołaj i Sylwia! Zobacz także:   Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak mówią nam o rozstaniu! "Myślę o niej, jak zasypiam i budzę się"

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner