Dagmara Kaźmierska z Królowych życia jak się czuje po wypadku
Instagram

Gwiazda programu "Królowe życia" długo nie będzie mogła chodzić! Jak się czuje po wypadku?

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia jak się czuje po wypadku
Instagram

Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność dzięki show TTV "Królowe życia". Celebrytka może pochwalić się dużym gronem wiernych fanów, którzy śledzą jej poczynania w programie. Ostatnio jednak fani Dagmary przeżyli prawdziwe chwile grozy - ich idolka miała bowiem poważny wypadek samochodowy! W jakim teraz jest stanie?

Jak Dagmara Kaźmierska czuje się po wypadku?

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, pod koniec maja Dagmara Kaźmierska miała poważny wypadek samochodowy. O tym zdarzeniu poinformowała policja z Kłodzka w rozmowie z serwisem Fakt24. 

25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem 44-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku – powiedziała Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy policji Kłodzku w rozmowie z serwisem Fakt24.

W wypadku Dagmara Kaźmierska poważnie ucierpiała - doznała złamań otwartych w obu nogach. Na jej twarzy nie zabrakło licznych otarć i siniaków. Mimo tego, "Królowa życia" nie straciła dobrego nastroju. Okazuje się, że mimo pobytu w szpitalu, jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia i nagrania wideo, żartując ze swojego stanu. Za każdym razem występuje w pełnym makijażu i stylizacji  godnej "królowej życia".

Zobaczcie nagranie wideo z jej ukochanym Jackiem:

Dagmara Kaźmierska pokazała też zdjęcia z synem, Conanem.

My z Conankiem szpitalnie , ale radośnie 😁😍Bo co by się nie działo GŁOWA DO GÓRY ❤️Pamiętajcie ❤️NIE DOSTAJEMY NIGDY CIĘŻSZEGO KRZYŻA , NIŻ JESTEŚMY W STANIE UDŹWIGNĄĆ ❤️Cokolwiek się nie dzieje w naszym życiu jest po COŚ ❤️Nawet te nieprzyjemne historie ❤️Całujemy Was mocno Kochani ❤️ - napisała Dagmara. 

Jak się czuje Dagmara Kaźmierska?

Fani celebrytki mogą więc odetchnąć z ulgą. Mimo że Dagmara otwarcie przyznała na nagraniu wideo, że przez najbliższe 2-3 miesiące nie będzie mogła chodzić, to jednak wygląda na to, że nie narzeka na swój stan zdrowia i całkiem dobrze się czuje. 

Dagmara Kaźmierska wciąż przebywa w szpitalu

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia miała wypadek
Instagram

 

Więcej na temat TVN wypadek
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08