Jak się pozbyć cellulitu
Być może film nie przyniesie ostatecznej odpowiedzi jak radzić sobie z niedoskonałościami cery, jednak z pewnością należy spodziewać się ciekawego scenariusza i zabawnych dialogów. "Jak się pozbyć cellulitu" jest bowiem dziełem mistrza ciętych ripost - Andrzeja Saramonowicza, współtwórcy takich hitów jak: "Lejdis" i "Testosteron".

"Jak się pozbyć cellulitu" to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć. Na ekranie będziemy mogli zobaczyć także Tomasza Kota, Rafała Rutkowskiego, Cezarego Kosińskiego oraz Wojciecha Mecwaldowskiego.

Zbliżającej się premierze filmu towarzyszy internetowy konkurs "Zabójczy poradnik", w którym można wygrać zaproszenia na uroczystą galę premierową filmu, a także... unikatowe rekwizyty z planu filmu. Aby wziąć udział w szóstej odsłonie konkursu, należy udać się na stronę www.witajwdomusilberbergow.pl i rozwiązać zamieszczone tam zadanie. Po rozwiązaniu wszystkich łamigłówek przygotowanych przez autorów konkursu, można wygrać... jedno z narzędzi tortur ukazanych w filmie - koło do łamania, oraz podwójne zaproszenie na galę premierową z udziałem gwiazd. Więcej informacji o filmie i zabójczym konkursie można poznać na stronie http://www.cellulit-film.pl/

Więcej na temat cellulit