Gosia Andrzejewicz biega z kijkami Gosia Andrzejewicz schudła Gosia Andrzejewicz na siłowni Gosia Andrzejewicz na ringu bokserskim Gosia Andrzejewicz selfie
Gosia Andrzejewicz selfie
Instagram

Gosia Andrzejewicz powraca i to z niezwykłą metamorfozą! Ostatnio wokalistka rzadko bywała na salonach, nie pojawiała się na okładkach czy w telewizji, ale nie znaczy to, że całkowicie zniknęła i nie daje o sobie znać. Gosia Andrzejewicz cały czas jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie jej fani mogą na bieżąco śledzić jej życie. Teraz wokalistka pochwaliła się swoją spektakularną przemianą! Zobaczcie jej nowe zdjęcia poniżej.

1/5
Gosia Andrzejewicz biega z kijkami
East News

Gosia Andrzejewicz schudła

Gosia Andrzejewicz opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie i wywołała nim niemałe zamieszanie! Jak się okazuje, wokalistka od trzech miesięcy ostro trenuje i udało jej się zgubić aż 14 cm w pasie. Co ciekawe, Gosia przyznała na Instagramie, że zawsze lubiła swoje ciało, a motywacją do odchudzania było zupełnie co innego...

Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce, to można osiągnąć bardzo wiele 😄 - napisała Gosia Andrzejewicz na Instagramie.

2/5
Gosia Andrzejewicz schudła
Instagram

Wokalistka dodała również, że dzięki treningom ma lepszą kondcyję na koncertach i bez zadyszki może dźwigać ciężkie torby z zakupami. 

Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało😄a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego 😂Gdybym trzymała się diety rezultaty byłyby większe, ale ja kocham jeść, więc nie spodziewajcie się po mnie figury modelki😂 Mam nadzieję, że zmotywowałam chociaż jedną osobę do podjęcia walki ze swoimi słabościami 💪To dopiero początek 💪 - dodała Gosia Andrzejewicz (pisownia oryginalna).

3/5
Gosia Andrzejewicz na siłowni
Instagram

Jak schudła Gosia Andrzejewicz?

Mimo że Gosia Andrzejewicz napisała, że nie trzymała się żadnej diety, to jednak jakiś czas temu w rozmowie z Plejadą przyznała, że wykluczyła wiele produktów ze swojego codziennego żywienia. 

Jeśli chodzi o dietę, to bardzo pilnuję tego, aby nie dotykać białego cukru pod żadną postacią. Słodycze omijam z daleka i to jest bardzo dobry kierunek. To świetnie wpływa na moją figurę, choć zerwać z cukrem było trudno. Zobaczymy, jak będzie na wakacjach, bo tam pewnie czeka na mnie wiele pokus. Postaram się być silna i im nie ulegać. (...) Staram się jeszcze nie jeść laktozy i glutenu, ale to ze względu na moje alergie - powiedziała wtedy Gosia. 

4/5
Gosia Andrzejewicz na ringu bokserskim
Instagram

Oczywiście dieta to nie wszystko. Gosia ostro trenowała - chodziła regularnie na siłownię i robiła ćwiczenia pod czujnym okiem swojego trenera. Można więc przypuszczać, że trening był idealnie dobrany do jej możliwości. Gosia Andrzejewicz postawiła także na trening bokserski, dzięki któremu mocno pracowały jej mięśnie brzucha. Zapytaliśmy wokalistkę o jej plan treningowy. Oto, co nam zdradziła:

Pod koniec lipca zaczęłam swoje personalne treningi z trenerem, który jest bardzo wymagający. Po pierwszym treningu byłam ma tyle wykończona, ze chciałam zrezygnować, ale na szczęście tego nie zrobiłam i zaczęliśmy ćwiczyć 3 razy w tygodniu. Jeśli chodzi o ćwiczenia, były to ćwiczenia siłowe z użyciem wolnych ciężarów, kettlem, często połączone z gumami oporowymi na udach, które dodatkowo aktywowały mięśnie pośladków. Często robiliśmy również treningi interwałowe, które zwiększają wydolność i wytrzymałość mięśni. 

5/5
Gosia Andrzejewicz selfie
Instagram

Gosia Andrzejewicz wyjawiła nam również, że jej trikiem była duża intensywność podczas treningów. Wokalistka schudła dzięki temu 7 kg! Co ciekawe, Gosia zamierza zaprezentować swoją sylwetkę w nowym teledysku, który już niedługo będzie miał swoją premierę!

Spodziewaliście się, że Gosia tak ciężko trenuje i aż tak bardzo schudła? My jesteśmy pod wrażeniem!

Więcej na temat Gosia Andrzejewicz