Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów
East News

Andrzej Grabowski schudł 40 kilogramów. Czy teraz jest na specjalnej diecie? Jak wspomina swoją walkę z nadwagą?

Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów
East News

Andrzej Grabowski przeszedł ogromną metamorfozę. Pod koniec 2017 roku aktor rozpoczął walkę z nadprogramowymi kilogramami i zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Po wielu miesiącach Andrzej Grabowski pochwalił się nową, znacznie szczuplejszą figurą. Teraz juror "Tańca z Gwiazdami" w najnowszym wywiadzie wspomina swoją walkę z nadwagą i zdradza, czy stosuje specjalną dietę, żeby utrzymać wagę. 

Jak schudł Andrzej Grabowski?

Andrzej Grabowski w wywiadzie dla magazynu "Viva!" zdradził, że rozpoczął walkę z nadwagą, kiedy okazało się, że jego waga zaczęła wskazywać 140 kilogramów. 

(...) to już była tak zwana otyłość olbrzymia. To mnie przeraziło, pomyślałem: „Jezus Maria, trzeba coś z tym zrobić”. Poza tym mam dwa sztuczne biodra, cały ten ciężar trzeba było nosić na tych metalach, kolana odmawiały mi posłuszeństwa - zdradził w rozmowie z "Vivą!".

Aktor przeszedł operację bariatryczną, ale czy teraz stosuje specjalną, niskokaloryczną dietę? Nic z tych rzeczy!

Nie stosuję żadnej jakościowej diety, tylko ilościową, którą narzuca mój żołądek. Czyli „mniej zryć”- jak śpiewał Młynarski, co jest naprawdę świetną dietą. Niczym innym nie osiągnąłem tego rezultatu, tylko metodą „mniej zryć”- przyznał aktor. 

Andrzej Grabowski nie ukrywa, że waży teraz 100 kilogramów. Pamiętacie, jak wyglądał przed wielką metamorfozą? Zobaczcie, jak się zmienił!

Andrzej Grabowski przed odchudzaniem

Andrzej Grabowski już tak nie wygląda

Kilka miesięcy temu aktor pochwalił się znacznie szczuplejszą sylwetką

Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów
ONS

 

Więcej na temat diety gwiazd Andrzej Grabowski
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30