Z zazdrością patrzysz na zdjęcia Kim Kardashian lub Jennifer Lopez i zastanawiasz się, jak one to robią, że we wszystkich opiętych lub kusych kreacjach wyglądają obłędnie? To unikatowa mieszkanka pewności siebie i umiejętności podkreślania atutów swojej figury. Być może nawet przeglądasz się w lustrze i widzisz, że sylwetkę macie podobną (a wiele Polek to „klepsydry”), gdyby nie… ten nieszczęsny cellulit. Spokojnie, ma go właściwie każda z nas. Tylko niektóre umiejętnie z nim walczą. Ty też możesz mieć ponętne uda i pośladki. 

Sexy ciało? Przede wszystkim jędrne

Kilka kilogramów na plusie nie rzuca się w oczy, jeśli nasza skóra jest sprężysta i zadbana, co szczególnie trudno osiągnąć w przypadku ud i pośladków. Te miejsca dodatkowo upodobał sobie cellulit. Aby skutecznie walczyć ze skórką pomarańczową, konieczny jest zmasowany atak, a więc połączenie diety, ćwiczeń, kosmetyków i zabiegów upiększających. Każdy z tych elementów jest istotny i żadnego nie możesz pominąć. Bywa, że zmiana nawyków żywieniowych to za mało, dlatego pomocna jest medycyna estetyczna, jednak, aby szybkiej osiągnąć efekty, a przede wszystkim je utrzymać, należy przeprowadzić w swoim życiu małą rewolucję. 

smukła sylwetka
materiały prasowe

Ogranicz słodycze

Żegnamy wysoko przetworzoną żywność, słodycze i sól. Przestawiamy się na wodę mineralną, warzywa, owoce, chude białko i zdrowe, nienasycone kwasy tłuszczowe. Porzuć myśl o przejściu na kolejną dietę cud. Zacznij być aktywna. Nie musisz zaraz zapisywać się na fitness. Rewelacyjnie na uda i pośladki działają przysiady, hula hop, unoszenie pupy w czasie leżenia na plecach i… jazda na rolkach. Najlepiej, by trasa prowadziła do salonu medycyny estetycznej, gdzie będziesz mogła postawić kropkę nad „i”. To nie żart! I jedno i drugie dobrze ci zrobi. Niestety, cellulit bywa bardzo oporny – szczególnie gdy osiągnie zaawansowane stadium. Ale spokojnie! Specjaliści z zakresu medycyny estetycznej już nie takie rzeczy widzieli. Co więcej, w dzisiejszych czasach mają dostęp do technologii, które z powodzeniem niwelują skórkę pomarańczową, ujędrniają problematyczne sfery naszego ciała i sprawiają, że centymetry dosłownie znikają w oczach. 

Jaki zabieg na cellulit?

Rewolucyjne rozwiązanie do modelowania sylwetki ONDA w klinice Vesuna to bezinwazyjny sposób spalania tkanki tłuszczowej nie tylko na udach i pośladkach, ale także na brzuchu czy kolanach. Technologia ta wykorzystuje zimne fale tzw. „coolwaves”, dzięki czemu zabieg jest niezwykle przyjemny i orzeźwiający, a przede wszystkim bezbolesny. Dlaczego ONDA jest tak skuteczna? Ponieważ wykorzystuje fale o częstotliwości 2,45 GHz, a zatem działa na niemal całej podskórnej tkance tłuszczowej, redukując także głęboki cellulit i przywracając jędrność.

Onda zabieg
materiały prasowe

W zależności od partii ciała zajmuje od 10 do 40 minut, a więc można na niego wyskoczyć w czasie lunchu. W jednej serii wykonuje się od 4 do 6 zabiegów. Efekty widoczne są po pierwszym zastosowaniu i nic nie stoi na przeszkodzie, by na zabieg umówić się… tuż przed randką ;)

Materiał powstał z udziałem marki ITP S.A.
 

Więcej na temat cellulit