Party Stories
Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze filmu "Banksterzy"
ONS.pl
Newsy

Jak oni na siebie patrzą! Antek Królikowski i Joanna Opozda na premierze "Banksterów"!

To jedna z najgorętszych aktorskich par polskiego show-biznesu. Antek Królikowski pojawił się na premierze filmu "Banksterzy" w reżyserii Macieja Ziębińskiego w towarzystwie swojej dziewczyny, Joanny Opozdy. Na ściance oboje błyszczeli. A miłość - jak widać - ciągle kwitnie!

Zresztą sami zobaczcie zdjęcia z poniedziałkowej premiery.

Zobacz także: Byliśmy przy "konfrontacji" Antoniego Królikowskiego i Bartłomieja Misiewicza! "Wymieniliśmy dwa słowa..." To trzeba zobaczyć

Królikowski i Opozda rozstali się! Przypominamy ich historię. Wiecie, kiedy się poznali? To nie była miłość od pierwszego wejrzenia

Joanna Opozda i Antek Królikowski razem na premierze "Banksterów"

Opozda i Królikowski nie spotykają się długo, ale tworzą zdecydowanie jeden z najgłośniejszych związków tego roku. Z piękną gwiazdą serialu "Pierwsza miłość" Antek zaczął spotykać się po rozstaniu ze swoją byłą partnerką, Kasią.

Początkowo Joanna i Antoni próbowali ukrywać związek, jednak teraz chętnie pokazują się razem na imprezach, tak jak w poniedziałkowy wieczór.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze filmu
ONS.pl

Prawda, że wyglądają razem uroczo?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze filmu
ONS.pl

Miłość między dwojgiem ludzi to piękna rzecz i wiem, że trzeba to uczucie pielęgnować. Czas pokaże, co będzie, bo każda relacja to sztuka kompromisu. Ale jestem dobrej myśli, bo tak szczęśliwa jak z Antkiem nie byłam już dawno - Joanna Opozda wyznała ostatnio w rozmowie z "Party".

 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze filmu
ONS.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Antoni Królikowski szczerze o spotkaniu z Bartłomiejem Misiewiczem
East News
Newsy
Antek Królikowski szczerze o spotkaniu z Bartłomiejem Misiewiczem: "Historyczne wydarzenie, zaskakujące..."

Bartłomiej Misiewicz i Antoni Królikowski w końcu się poznali! Kilka miesięcy temu do kin trafił film "Polityka" z Antonim Królikowskim wcielającym się w postać inspirowaną byłym rzecznikiem MON. Sam zainteresowany domagał się aż miliona złotych odszkodowania od Patryka Vegi za naruszenie jego dobrego imienia, jednak ostatecznie skończyło się ugodą.  Niedawno doszło do pierwszego spotkania Antoniego Królikowskiego z Bartłomiejem Misiewiczem. Aktora spotkaliśmy na pokazie kolekcji Ready To Wear Rodrigo De La Garza. To dla mnie było faktycznie historyczne wydarzenie. Zawsze chciałem poznać Bartka Misiewicza. W filmie grałem postać delikatnie inspirowaną  jego osoba. (...) Było bardzo miło pogadaliśmy o tym wszystkim. Facet ma ewidentnie dystans do tej całej sytuacji - powiedział Antoni Królikowski w rozmowie z Party.pl Dodał również, że konfrontacja była dla niego zaskakująca ale bardzo miło ją wspomina. Troszkę zaskakujące ale fajne spotkanie. Zastanawiałem się jak zareaguje Bartek na spotkanie ze mną a bardzo sympatyczny z niego gość i zdystansowany i też swoje w ostatnich latach przeżył.  Obejrzyjcie nasz materiał wideo, aby dowiedzieć co jeszcze zdradził nam Antoni Królikowski.  Zobacz także:  Byliśmy przy "konfrontacji" Antoniego Królikowskiego i Bartłomieja Misiewicza! "Wymieniliśmy dwa słowa..." To trzeba zobaczyć  

Joanna Opozda
East News
Newsy
Były partner Joanny Opozdy skomentował jej związek z Antonim Królikowskim!

Kamil Kuroczko i Joanna Opozda poznali się na planie piątej edycji "Tańca z Gwiazdami" w 2016 roku, gdzie razem występowali na tanecznym parkiecie. Kilka miesięcy później okazało się, że aktorka i tancerz są parą! Swój związek potwierdzili w kwietniu 2017 roku, pokazując romantyczne zdjęcia z wakacji. Ale relacja tej dwójki zakończyła się zaledwie rok później. Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami" wrócił po półrocznej przerwie! Z programem pożegnała się pierwsza para Teraz Joanna Opozda jest w związku z Antonim Królikowskim i wygląda na to, że gwiazda jest bardzo zakochana w swoim nowym partnerze. Jak na wiadomość o nowym związku swojej byłej partnerki zareagował Kamil Kuroczko? Tancerz opowiedział o tym w rozmowie z reporterką Party.pl, a do tego wyjawił również, w jakich relacjach rozstał się z aktorką.  Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej! 

Joanna Opozda o paparazzi
Newsy
Czy Joanna Opozda i Antek Królikowski mają dość paparazzi?

Joanna Opozda i Antek Królikowski to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie, a to wiążę się z nieustanną obecnością paparazzi w ich życiu. Czy Joanna przyzwyczaiła się, że czasami podczas zwykłego wyjścia bywa śledzona? Czy krępuje ją to, a może czuje się swobodnie? Aktorka zdradziła nam, że w tej kwestii większe doświadczenie ma Antek... Posłuchajcie sami! Zobacz także:   "Tak szczęśliwa, jak z Antkiem, nie byłam już dawno!" Joanna Opozda zdradza kulisy związku z Antkiem Królikowskim!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner