Sylwia Juszczak w ramonesce
East News

Sylwia Juszczak wreszcie zdradziła imię córeczki! Pokazała też więcej zdjęć ze ślubu z Mikołajem Krawczykiem

Sylwia Juszczak w ramonesce
East News

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli ślub. Para pobrała się w sobotę, 14 września, i tym samym zrobiła swoim fanom niemałą niespodziankę. Nikt się nie spodziewał bowiem, że Sylwia i Mikołaj planują taki krok. O ich ślubie mówiło się już w 2017 roku, ale dopiero teraz para zdecydowała się na ceremonię w kościele. Przy okazji Mikołaj i Sylwia ochrzcili swoją córeczkę i pierwszy raz zdradzili jej imię!

Sylwia Juszczak zdradziła imię córeczki

Sylwia i Mikołaj zdecydowali się na ślub w tajemnicy, ale tuż po ceremonii poinformowali swoich fanów o tym wydarzeniu i pokazali zdjęcia. Przy okazji para wyjawiła, że jednocześnie ze ślubem odbyły się chrzciny ich córeczki. Sylwia zdecydowała się także po raz pierwszy wyjawić jej imię! Aktorka pokazała na Instastories ciasteczka z okazji chrzcin i napisała "Specjalnie dla naszej Kochanej Konstancji". 

chrzciny córki Krawczyka i Juszczak
Instagram

Sylwia Juszczak pochwaliła się również nagraniem z przysięgi małżeńskiej oraz pokazała ślubny tort. Nie da się ukryć, że robi wrażenie i musiał być pyszny! Zobaczcie zdjęcia poniżej. Podoba się wam imię córeczki Sylwii i Mikołaja?

ślub Krawczyka i Juszczak
Instagram

ślub Krawczyka i Juszczak
Instagram

 

Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49