Polskie WAGs metamorfozy Anna Peszko, Sławomir Peszko zdjęcie ślubne 2009 Anna Lewandowska 2008 Celia Jaunat 2014 Anna Fabiańska, Łukasz Fabiański stare zdjęcia
Polskie WAGs metamorfozy
1/9
Polskie WAGs metamorfozy

 

Jak zmieniły się Anna Lewandowska, Jessica Ziółek, Dominika Grosicka? Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć w naszej GALERII. Anna Peszko przeszła spektakularną metamorfozę! A czy widzieliście kiedyś "naturalną" Celię Jaunat?

 

Polskie WAGs na przestrzeni lat wypiękniały i mocno wzięły się za siebie. 

 

Zobacz: Tych WAGs na pewno nie znacie! Co robi żona Błaszczykowskiego czy żona Fabiańskiego? DUŻO ZDJĘĆ

 

Oczywiście na to, jak wyglądały kiedyś żony i dziewczyny polskich piłkarzy kadry narodowej, miała wpływ moda, jak panowała na ulicach czy w katalogach. A nie była ona łaskawa... 

 

Zapraszamy na metamorfozy znanych polskich WAGs!

 

Zobacz: Tak na początku związku wyglądali Agata i Kuba Błaszczykowscy! Zobacz ZDJĘCIA

2/9
Anna Peszko, Sławomir Peszko zdjęcie ślubne 2009

ANNA PESZKO

ŻONA SŁAWOMIRA PESZKI (ślub brali w 2009 roku), na co dzień zawodnika Lechii Gdańsk, jest jedną z najsympatyczniejszych polskich WAGs. Mama dwójki dzieci, Wiktorii i Marcela, słynie z prowadzenia zdrowego trybu życia i treningów. Jest gospodynią domową i zajmuje się rodziną. Dzięki radom Lewandowskiej - Anna Peszko zawdzięcza swoją obecną fantastyczną figurę! Nie opuszcza żadnego obozu Ani i jest jej bliską przyjaciółką.

 

3/9
Anna Lewandowska 2008

ANNA LEWANDOWSKA - żona Robert Lewandowskiego. Niedawno świętowali 5. rocznicę ślubu. I aż trudno uwierzyć, że są parą od 2007 roku!

Ania to zdecydowanie najpopularniejsza polska WAGs. Ale bardzo chciała być nie tylko żoną swojego męża. Popularnością cieszy się prowadzony przez nią blog „Healthy Plan by Ann”, w którym udziela porad żywieniowych i proponuje różne formy aktywności fizycznej. Bestsellerem stały się trzy jej książki oraz kilka płyty DVD z ćwiczeniami. W 2016 roku Lewandowska stworzyła markę „Foods by Ann”, produkującą zdrowe przekąski. Jest ambasadorką Olimpiad specjalnych, a także twarzą wielu marek. Jej najnowszym „dzieckiem” jest portal dla rodziców – „Baby by Ann”. A tym najważniejszym - roczna ukochana córeczka Klara.

 

4/9
Celia Jaunat 2014

CELIA JAUNAT - partnerka Grzegorza Krychowiaka. 

Francuska modelka mieszka teraz razem z "Krychą" w Sewilli. Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat poznali się pięć lat temu w Bordeaux. Nasz piłkarz grał tam w miejscowej drużynie, a Jaunat pracowała jako modelka. Co ciekawe, Grzegorz przedstawił jej się tylko jako... student. „Célia za bardzo nie interesowała się piłką”, wspominał ich pierwsze spotkanie w wywiadzie dla stacji TVN, „Czy długo musiałem się starać? Jakieś 15 minut!”, dodał. Parę połączyła miłość do... zakupów. Krychowiak jest jednym z naszych najbardziej stylowych zawodników, a ostatnio otworzył nawet w Warszawie swój butik. Jeśli tak dalej pójdzie, to już niebawem to właśnie oni zyskają miano „polskich Beckhamów”.

5/9
Anna Fabiańska, Łukasz Fabiański stare zdjęcia

ANNA FABIAŃSKA - żona Łukasza Fabiańskiego.

Jedna z mało znanych polskich WAGs jest żona Łukasza Fabiańskiego. W 2013 jego żoną została Anna Grygier, miłość od czasów szkoły średniej - liceum w Szamotułach. W Szamotułach też wzięli ślub. Dwa lata później, w przeddzień Wigilii urodził im się synek - Jaś, który ma już 3 latka. 

Anna nie pojawia się na zgrupowaniach i nie wiadomo co robi zawodowo. Zawsze jednak mocno wspiera swojego męża!

6/9
Marta Glik stare zdjęcie

MARTA GLIK - żona Kamila Glika.

„Światem rządzą mężczyźni, a mężczyznami... kobiety!”. Żona Kamila Glika jest doskonałym tego przykładem.  „Nie poznałam Kamila jako piłkarza, ja dorastałam z nim do tego zawodu, pomagałam mu”, zwierzyła się w wywiadzie dla portalu Anny Lewandowskiej „Baby By Ann”, „Znamy się od siódmego roku życia, ale parą jesteśmy od trzeciej klasy gimnazjum. Kamil wyjechał w drugiej klasie liceum. Podjęłam decyzję, że nie idę na studia, tylko jadę do niego. Myślę, że jego kariera to też moja zasługa, bo go trzymałam za rogi, pilnowałam. Trzeba było go pilnować. To był młody chłopak, który zaczął zarabiać duże pieniądze”, dodała Marta. 

25 czerwca 2011 roku wzięli ślub. Wspólnie wychowują 5-letnią córkę Victorię. 

7/9
Dominika Grosicka 2012

DOMINIKA GROSICKA - żona Kamila Grosickiego.

„JESTEM MAMĄ  na pełen etat. Czasami w ciągu dnia nie mam dla siebie godziny, więc ciężko nazwać to bajką. Z drugiej strony jeździmy po świecie, możemy sobie pozwolić na fajne rzeczy. Ale coś za coś!”,  mówi Dominika, która niegdyś zrezygnowała dla Kamila Grosickiego z kariery modelki. Wychowuje ich 5-letnią córkę Maję i 13-letniego Marcela, syna Dominiki z poprzedniego związku. 

Para wzięła ślub 7 lat temu, a na ich weselu w pałacu w Maciejewie grał jeden z ulubionych zespołów naszego napastnika – Boys. Dziś para żyje na dwa domy, Kamil w Anglii, gdzie występuje w drużynie Hull City, a Dominika w Polsce. 

Przyjaciele mówią o Dominice "normalna dziewczyna". Ostatnio jest o niej coraz głośniej. Została ambasadorką Mohito dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Angażuje się też w treningi i zachęca do aktywnego stylu życia. 

8/9
Jessica Ziółek 2014

JESSICA ZIÓŁEK - partnerka Arka Milika.

Ma dopiero 23 lata, znakomite wyczucie trendów modowych (sama też projektuje!) i prawie 100 tysięcy fanów na Instargamie. Arkadiusz Milik ponoć wypatrzył ją w centrum handlowym w Siemianowicach Śląskich. Spodobała mu się tak bardzo, że podszedł i zaczął rozmowę. A przynajmniej tak opowiadał o początkach ich znajomości w programie Kuby Wojewódzkiego. Przyszły as polskiej reprezentacji i jego przyszła ukochana mieli wtedy po 16 lat.  Dziś mieszkają w centrum Neapolu. Jessica dla niego gotuje i czeka cierpliwie, aż wróci z treningów. 

Trzy lata temu widzowie mogli ją poznać w programie "Sekrety chirurgii", w którym mówiła, że nie ma szans na prawdziwą karierę, jeśli nie znajdzie się na stole operacyjnym:

Mój nos jest za szeroki, stanowi trzy czwarte twarzy. Jest za długi i zbyt zadarty. Myślę, że przez ten nos wiele rzeczy w życiu mi się nie udało. Moim marzeniem jest zostać dziennikarką sportową czy też modelką.
9/9
Marina 2008

MARINA - żona Wojtka Szczęsnego.

Marina była znana zanim została żoną piłkarza. Karierę zaczęła już jako 9-latka, zdobywając II miejsce na Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Częstochowie. Osiem lat później na międzynarodowym festiwalu „New Wave” na Łotwie odebrała nagrodę specjalną, ufundowaną przez legendarną rosyjską diwę Ałłę Pugaczową. Dziś Marina ma na koncie dwa albumy, "Taniec z gwiazdami" czy muzyczne show . Wraz z mężem, Wojciechem Szczęsnym, spodziewają się pierwszego dziecka.