Ewelina Lisowska zdradza jak schudła
ons


Ewelina Lisowska przez ostatnie tygodnie rzadko pojawiała się w mediach, ograniczając swoją aktywność do dzielenia się z fanami zdjęciami na Instagramie i Facebooku. Jej wierni kibice od dłuższego czasu oczekiwali od niej nowego materiału i hitów na miarę utworów "Nieodporny rozum" czy też "W stronę słońca". Ich cierpliwość została nagrodzona niedawno, kiedy to ukazał się zapowiadający nowy album gwiazdy singiel "We mgle". Przypomnijmy: Lisowska zapowiada nową płytę. Fani mogą się mocno zdziwić

Ewelina pojawiła się w Sopocie na festiwalu Top Trendy jako jedna z gwiazd. Wykonała swoje wielkie hity, ale nas przede wszystkim zaskoczył jej mocno odmieniony wizerunek. Lisowska schudła i pojawiła się w nowej stylizacji - na jej włosach pojawił się dość odważny kolor. W rozmowie z AfterParty.pl opowiedziała kilka słów o tej metamorfozie.
 

Ja lubię odważne kolory. Fioletowy jest jednym z moich ulubionych, dlatego postanowiłam się tak pomalować. Nie wiem ile go jeszcze ponoszę, powiem szczerze, że tak strasznie ciężko utrzymać ten kolor na głowie, trzeba go farbować, żeby był intensywny. Jestem osobą troszkę leniwą i już mi się nie chce tego robić. - opowiada
 

Lisowska powiedziała nam również jak dba o sylwetkę i jak udało jej się uzyskać tak świetną formę. Nie zdradziła, czy jest na diecie, ale pochwaliła się tym, że ciężko ćwiczy na siłowni.
 

Zawsze byłam drobna, ale rzeczywiście na pewno sylwetka mi się poprawiła. Od lutego cały czas ćwiczyłam. Ćwiczę przeróżne rzeczy - aerobik, pilates. Chodzę na zajęcia do klubu i tam korzystam ze wszystkiego. - dodaje.


Jak wam się podoba Ewelina w nowej wersji?

Zobacz: Lisowska dała czadu. Tak gorąco jeszcze nie było

Ewelina w 2013 roku:

Ewelina Lisowska w Sopocie:

Więcej na temat Ewelina Lisowska