Umówmy się – krągłości są sexy. Nie bez powodu Kim Kardashian czy Jennifer Lopez cieszą się taką popularnością. Panowie do nich wzdychają, a panie zerkają z zazdrością. Figury tych dwóch gwiazd dalekie są od wzorców promowanych przez topmodelki na wybiegach, jednak seksapilu nie można im odmówić. Jaki jest ich sekret? Jędrność. I o to właśnie chodzi – tego lata zachwyć wszystkich sprężystą, wolną od cellulitu skórą. 

Jennifer Lopez
East News

Budowanie mięśni nigdy nie było tak proste!

Co chcemy ci zaproponować? Zabieg BTL EMBODY, który modeluje ciało, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit oraz buduje mięśnie. Możesz go zrobić w Klinice Bellazone. HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie, czyli wybiórczo, ponad maksymalne skurcze mięśni. Dzięki temu pobudza: wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych. Skurcze te są tak intensywne i szybkie, że podobnego efektu nigdy nie udałoby ci się osiągnąć na treningu. 

W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM wywołuje ok. 20 tysięcy supramaksymalnych skurczów. Oczywiście będziesz je odczuwać, ale nie musisz wykonywać żadnych ruchów. Słowem? Ty odpoczywasz, mięśnie ciężko pracują. Chcesz wiedzieć więcej? W przypadku treningu pośladków 30-minutowy zabieg BTL EMBODY zastępuje 20 tysięcy przysiadów. A ile ty robisz w trakcie jednej sesji? W trakcie jednego zabiegu BTL EMBODY zapewnia mięśniom wysiłek porównywalny do 20 tysięcy brzuszków. Po takich ćwiczeniach zakwasy raczej nie dałyby ci żyć, a w tym przypadku nie jest konieczna żadna rekonwalescencja. 

Zabieg ENBODY
mat. prasowe

Jednoczesna redukcja tłuszczu i modelowanie mięśni

Amerykański portal RealSelf poświęcony medycynie przeprowadził badania, z których wynika, że aż 98% konsumentów szuka sposobów na redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym wymodelowaniem sylwetki. Brzmi znajomo? Przecież każda z nas marzy o jędrnych pośladkach i płaskim, lekko wyrzeźbionym brzuchu. 

Wystarczą zaledwie 4 sesje (wykonywane co 2-3 dni), by w nieinwazyjny sposób podnieść, ujędrnić i wyszczuplić pośladki czy też wzmocnić mięśnie brzucha, zredukować nierówności i zwęzić talię. Oznacza to, że cała metamorfoza zajmie ci nie więcej niż 14 dni. 

Jak zabieg EMBODY wypadł w teście redakcji?

Słysząc o tak rewelacyjnym zabiegu, który może zagwarantować efekt brazylijskich pośladków czy płaskiego brzucha, po prostu musiałyśmy wypróbować go na własnej skórze. Test przeprowadziła nasza redakcyjna koleżanka Monika. 

Monika wybrała się na ten innowacyjny zabieg do Kliniki Bellazone. Dr Jarosław Rządkowski, właściciel kliniki wyjaśnił naszej koleżance na czym dokładnie polega zabieg i w czym tkwi jego sekret.

To urządzenie, które generuje skurcze supermaksymalne naszych grup mięśniowych w zależności, nad którą częścią ciała będziemy pracowali – wyjaśnił.

Chociaż optymalna terapia składa się z czterech zabiegów, nasza Monika zobaczyła pierwsze efekty już teraz. Najlepsze jednak dopiero przed nią, bowiem – jak podkreślają eksperci – wyraźne efekty widać po kilku tygodniach i nasilają się one z czasem, a to dlatego, że wynik tak intensywnej pracy mięśni potrzebuje czasu. 

Jeśli zdecydujecie się na zabieg BTL EMBODY, wybierzcie sprawdzone i zaufane miejsce. My polecamy Klinikę Bellazone, ponieważ przetestowaliśmy ją na własnej skórze :).

Zabieg ENBODY
mat. prasowe

Materiał powstał z udziałem marki BTL

Zdjęcie główne: East News, zdjęcia: mat. prasowe