Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Jak dobrze znasz Lilę i Mateusza z "M jak miłość"? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

Jesteś fanem "M jak miłość" i wiesz wszystko o bohaterach uwielbianego przez widzów serialu?

Jesteś fanem "M jak miłość" i wiesz wszystko o bohaterach uwielbianego przez widzów serialu? Jeżeli tak to spróbuj rozwiązać nasz quiz z wiedzy o Lilce i Mateuszu! Sprawdź, czy pamiętasz, co działo się w wątku Mateusza Mostowiaka i jego ukochanej! Niektóre pytania są naprawdę trudne i tylko prawdziwi fani będą znali odpowiedzi! 

Rozpoczynamy nasz QUIZ z wiedzy o Lilce i Mateuszu z "M jak miłość"!

Zobacz także: Szymek w "M jak miłość" to już duży chłopak! W nowym sezonie będzie go zdecydowanie więcej?

M jak miłość - nowy QUIZ
Newsy
Czas na nowy QUIZ z "M jak miłość"! Sprawdź, jak wiele zapamiętałaś z ostatnich odcinków serialu!

Pamiętasz, co wydarzyło się w ostatnich odcinkach "M jak miłość"? Jak uważnie oglądałaś jeden z największych hitów Telewizyjnej Dwójki? Sprawdź się w naszym QUZIE z wiedzy o losach Mostowiaków i pozostałych bohaterów serialu! Pamiętasz, co Kisielowa dała Sonii, co zgubił policjant Rafał albo co Mateusz kupił Lilce za swoją pierwszą wypłatę? 

Zobaczcie, jak wiele zapamiętaliście z ostatnich odcinków "M jak miłość"! Zaczynamy nasz QUIZ!

Zobacz także: Dramatyczny finał sezonu "M jak miłość"! Lilka trafi do więzienia, Mateusz wszystko jej wybaczy?

Pamiętasz, co wydarzyło się w ostatnich odcinkach "M jak miłość"? Jak uważnie oglądałaś jeden z największych hitów Telewizyjnej Dwójki? Sprawdź się w naszym QUZIE z wiedzy o losach Mostowiaków i pozostałych bohaterów serialu! Pamiętasz, co Kisielowa dała Sonii, co zgubił policjant Rafał albo co Mateusz kupił Lilce za swoją pierwszą wypłatę?  Zobaczcie, jak wiele zapamiętaliście z ostatnich odcinków "M jak miłość"! Zaczynamy nasz QUIZ! Zobacz także:  Dramatyczny finał sezonu "M jak miłość"! Lilka trafi do więzienia, Mateusz wszystko jej wybaczy?

Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Wątek Joasi w "M jak miłość" będzie ograniczony? Basia Kurdej-Szatan zdradziła nam prawdę!
Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość"

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość" i zdradziła, czy jej wątek w nowych odcinkach będzie ograniczony. Barbara Kurdej-Szatan dołączyła do jednego z najpopularniejszych polskich seriali w 2014 roku i od tamtej chwili gra Joannę, jedną z głównych bohaterek "M jak miłość". Fani z pewnością nie wyobrażają sobie serialu bez Joasi, jednak ostatnio niektóre media sugerowały, że wkrótce jej wątek zostanie nieco ograniczony. Czy to prawda?  Posłuchajcie, co o swojej roli w "M jak miłość" powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan!  Zobacz także:   Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan mają konflikt? Aktorki komentują! Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość".

Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Lilka w nowym sezonie "M jak miłość" ulegnie dużej przemianie. Wyprowadzi się z Grabiny!?
Nowy sezon "M jak miłość" to nowa Lilka! Co na to Mateusz?

Lilka w nowym sezonie " M jak miłość " przejdzie metamorfozę. Całkowicie zmieni się jej fryzura i styl ubierania, ale to nie wszystko! Żona Mateusza nie będzie już smutną, zastraszoną nastolatką, ale pewną siebie kobietą, która niesie pomoc innym! Kto stoi za przemianą Lilki? Czy dziewczyna po traumatycznych przeżyciach i przemianie zdecyduje się wyjechać z Grabiny? Nowy sezon "M jak miłość" to nowa Lilka!  Lilka mimo młodego wieku bardzo wiele przeszła. Awantury ojca alkoholika, przemoc domowa, brutalny gwałt! Dziewczynie uda się w końcu pozbierać i już jako żona Mateusza, mając ogromne wsparcie z jego strony, bardzo się zmieni. Efekt tej metamorfozy zobaczymy we wrześniu w 21. sezonie "M jak miłość". Monika Mielnicka, która wciela się w postać Lilki w "Świecie Seriali" zdradziła, co czeka jej bohaterkę: Moją bohaterkę czeka przemiana zarówno zewnętrzna - wizerunkowa, jak i wewnętrzna - duchowa. Po ślubie z Mateuszem, który okaże się dojrzałym i odpowiedzialnym chłopakiem Liliana odzyska poczucie własnej wartości. Wejdzie do rodziny Mostowiaków da jej impuls do rozwoju i wyzwolenia się z traumy po gwałcie oraz po przemocy domowej ze strony ojca alkoholika - powiedziała Monika Mielnicka w "Świecie Seriali".  Młoda aktorka w rozmowie z magazynem dodała też, że jej postać stanie się pomocna dla bliskich i będzie "lekarzem dusz"! Czy to oznacza, że Lilka nie porzuci marzeń o studiach i zdecyduje się na kierunek bliski jej doświadczeniom życiowym i wybierze psychologię? Lilka już nie będzie pogrążoną w depresji płaczką z Grabiny. Teraz to ona zacznie pomagać wszystkim wokół - swojej mamie, a także koleżankom Ali i Ewce. Z ofiary zmieni się w anioła stróża. Idealnie wręcz poczuje się w roli "lekarza dusz"...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner