Cristiano Ronaldo
East News

Już wiadomo, jak Cristiano Ronaldo będzie się bronić w sprawie o gwałt. To KONIEC jego piłkarskiej kariery?

Cristiano Ronaldo
East News

Nad Cristiano Ronaldo zebrały się wyjątkowo czarne chmury. Jeden z najpopularniejszych i światowej sławy piłkarzy ma poważne problemy. Ostatnio na jaw wyszło, że Cristiano Ronaldo zgwałcił Kathryn Mayorgę podczas wakacji w Las Vegas w 2009 roku. Do tego czasu sprawa nie wyszła na jaw, bo piłkarz podpisał z kobietą ugodę i wypłacił jej 375 tysięcy dolarów odszkodowania. Dopiero w 2017 roku "Der Spiegiel" ujawnił sprawę, opierając się na dokumentach, które zostały wykradzione przez hakerów z "Football Leaks". Cristiano Ronaldo ma się czego obawiać - sponsorzy zaczynają wycofywać się ze współpracy z nim, opinia publiczna jest bezlitosna. Piłkarz znalazł już jednak linię obrony.

 

Zobacz: To już koniec Cristiano Ronaldo?! Kolejni sponsorzy wycofują się ze współpracy z piłkarzem...

 

Jak Cristiano Ronaldo będzie się bronić?

 

Dziennik "Correio da Manha" dotarła do linii obrony Cristiano Ronaldo. Piłkarz zamierza zrzucić winę na... Real Madryt. Ponoć to właśnie piłkarski klub skłonił go, aby podpisał ugodę z Kathryn Mayorgą i wypłacił jej pieniądze. Warto dodać, że Cristiano Ronaldo przechodził do klubu w czerwcu 2009 roku, a transfer ogłoszono dokładnie 26 czerwca. Natomiast gwałt miał miejsce w nocy z 12 na 13 czerwca. Władze Realu miały obawiać się skandalu i problemów wizerunkowych i dlatego skłoniły Cristiano Ronaldo do podpisania ugody. 

 

Teraz Cristiano Ronaldo trzyma rękę na pulsie. Ostatnio był widziany w Lizbonie, gdzie spotkał się ze swoimi prawnikami. Co więcej, według dziennika "Correio de Manha" zwraca uwagę, że linia obrony Cristiano Ronaldo różni się od wersji zgwałconej kobiety. Mayorga twierdzi, że wyszła z hotelu po gwałcie, natomiast Cristiano Ronaldo uważa, że po tym, co wydarzyło się w pokoju razem z kobietą poszedł do nocnego klubu, w którym ją poznał. 

 

Myślicie, że Cristiano Ronaldo jest skończony?

 

Przeczytaj też: Ronaldo zapłacił 375 tys. dolarów za milczenie kobiecie, którą zgwałcił. Teraz kolejna ofiara oskarża go o gwałt!

 

Polecamy: Cristiano Ronaldo wydał oświadczenie w sprawie gwałtu! Przyznaje się do winy?!

 

Cristiano Ronaldo już ma gotową linię obrony

East News

Sponsorzy wycofują się ze współpracy z Cristiano Ronaldo

wakacje_cristiano_ronaldo

Więcej na temat Cristiano Ronaldo
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27