Anna Przybylska o włosach
ONS/Uroda. Piękne włosy

Nietypowe sposoby Przybylskiej na piękne włosy: Nie myję ich codziennie

Anna Przybylska o włosach
ONS/Uroda. Piękne włosy

Kilka miesięcy temu Anna Przybylska przefarbowała się na blond. Metamorfoza aktorki wywołała wielkie poruszenie w show-biznesie. Jak się okazało, diametralna zmiana wizerunku to efekt kontraktu reklamowego z marką Garnier. O tym jak aktorka czuje się z nową fryzurą opowiedziała na łamach magazynu "Uroda. Piękne włosy":

- Jasne włosy rzeczywiście odejmują lat, ale moim zdaniem działa tak każda udana zmiana wyglądu. Najważniejsze, by potem czuć się dobrze we własnej skórze. Ja czuję się świetnie! Chociaż szczerze mówiąc, kiedy pierwszy raz spojrzałam w lustro, pomyślałam: "O rany, kto to jest?". Ale już po chwili ucieszyłam się: "Wow, to naprawdę ja!".


Przybylska zdradziła również jak pielęgnuje swoje włosy.

- Przede wszystkim dbam o to, by były zdrowe i lśniące. Ale nie myję ich codziennie. Robię to tylko wtedy, gdy tego wymagają. Jedynym kosmetykiem, jaki nakładam po szamponie, jest odżywka do włosów farbowanych. Jeśli nie muszę, nie używam suszarki, ani lokówki. Chcę żeby moje włosy odpoczęły, bo na planie są ciągle poddawane stylizacji.


A jak szybko i łatwo zrobić efektowną fryzurę?

- Jeśli mam wybierać między upiętymi i rozpuszczonymi włosami, zawsze decyduję się na to drugie. Zadbane, luźno rozpuszczone włosy mogą wyglądać bardziej efektownie niż niejedna wymyślna fryzura. Czasem, gdy chcę wyglądać nieco inaczej, upinam wsuwkami włosy na górze, a dół zostawiam rozpuszczony. To mała zmiana, która daje duży efekt.


Któraś z was skorzysta z nietypowych rad Ani? Więcej przepisów na zdrowe i lśniące włosy przeczytasz w specjalnym wydaniu magazynu "Uroda. Piękne włosy". Już w sprzedaży.

Zobacz: Przybylska w pocie czoła pracuje za kulisami nowej kampaniiAnna Przybylska u fryzjera:

Więcej na temat Uroda Anna Przybylska
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15