Jacyków i Horodyńska ocenili styl Pazury
ONS

Pazura coraz bardziej podobna do Marczuk? Ta opinia raczej jej nie ucieszy

Jacyków i Horodyńska ocenili styl Pazury
ONS

Edyta Pazura słynie z modowych wpadek i niefortunnych wypowiedzi. Jej stylizacje często są komentowane i niestety jeszcze częściej krytykowane. Dużo zamieszania wywołała nowa fryzura żony Cezarego Pazury, większy biust i nieco zmieniona twarz. Metamorfozę jaką przeszła celebrytka zauważyli chyba wszyscy, a w mediach zrobiło się gorąco. Zobacz: Edyta Pazura skomentowała nowy wizerunek. Efekty przeszły jej oczekiwania

Pomimo sporej krytyki, Edyta może odetchnąć z ulgą, bowiem doczekała się pochwały. I to z ust największych krytyków mody w Polsce. Pazurę pochwalili Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków w programie "Gwiazdy na dywaniku". Sukcesem okazała się stylizacja, w której Edyta brylowała na pokazie Bizuu. Eksperci zauważyli przy okazji, że obecna żona Cezarego przypomina w niej nieco poprzednią, Weronikę Marczuk:

Jacyków: Zobacz ,jak się ubrała, wcale się nie ubrała by pokazać, że wsad jest nowy! Nowe bimbałki!


Horodyńska: Szary, skromny t-shirt. Asceza.


Jacyków: Jak mamy nowy biust to po co coś dodawać. Jeszcze ta twarz..


Horodyńska: Może nałożyła błoto i ono tak działa?  W każdym razie cieszę się, że Edyta obcięła włosy, to jest najlepsza dla niej fryzura, mimo tego, że wygląda jak Joanna Racewicz.


Jacyków: Lub idzie w stronę pierwszej żony Czarka - Weroniki Marczuk. Czy on trzyma jej zdjęcie pod łóżkiem? Jeśli chodzi o strój jest idealny do pokazania wkładu, bardzo skromny, i wszyscy mówią "Wow, jaka śliczna, zgrabna dziewczyna. Świeża na twarzy i nie tylko na twarzy. Daję 10 punktów za to, że zobaczyłem zgrabną dziewczynę,  skromnie ubraną po to żebyśmy mogli zobaczyć na nowo jej świeżość. I tutaj ten cel został osiągnięty. Nie mówimy tu o stylizacji, bo jej nie ma, jest tylko t-shirt i dół, skupiamy się za to na biuście, włosach, twarzy.

Horodyńska: Bardzo dobra stylizacja, chyba pierwszy raz. Wcześniej jej stylizacje to były przebieranki. Teraz zauważyłam osobę. Ja daję 8 bo nie podoba mi się do końca ten wkład. Ale młoda jest. Zdąży jeszcze coś poprawić, by było 10.


Podzielacie entuzjazm Joanny i Tomka?

Zobacz: Co się stało z twarzą Edyty Pazury? Uwagę zwracał też jej wydatny biust
 

Edyta Pazura w krótkich włosach:

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23