Jacek Rozenek w programie "Dzień dobry tvn"
East News

Jacek Rozenek w maju przeszedł udar. Początkowo informacje o stanie zdrowia aktora były niepokojące, a zdjęcia na wózku inwalidzkim nie wyglądały optymistycznie. Jednak aktor bardzo szybko wraca do zdrowia, a z każdym miesiącem widać duże postępy. 

Tym razem gwiazdor "Barw szczęścia" został przyłapany przez paparazzi na ulicach Warszawy. Trzeba przyznać, że wrócił już do formy po chorobie! Tylko spójrzcie na te zdjęcia...

1/5
Jacek Rozenek prowadzi samochód

Doskonała opieka, pomoc fizjoterapeutów i logopedów sprawiły, że aktor bardzo szybko zaczął wracać do zdrowia. Fachowa pomoc przyniosła oczekiwane rezultaty, a  dzięki temu Jacek Rozenek niemal od razu mógł myśleć o powrocie do pracy i kontynuowaniu swojego wątku w "Barwach szczęścia".

2/5
Jacek Rozenek wrócił do zdrowia

Od maja minęło zaledwie kilka miesięcy i w tym czasie fani aktora mogli obserwować jego szybki powrót do zdrowia. Teraz Jacek Rozenek jest w świetnej formie, co widać na zdjęciach zrobionych przez paparazzi na ulicach Warszawy. 

3/5
Jacek Rozenek przy samochodzie

Aktor bez problemu prowadzi samochód. A jeszcze niedawno...

4/5
Jacek Rozenek na spacerze

Jacek Rozenek miał założony stabilizator na ramię. Z pewnością w powrocie do zdrowia ważne było wsparcie najbliższych. Niedawno podczas rozmowy w "Dzień dobry TVN" przyznał, jak się obecnie czuje:

Mam jeszcze trochę prawą rękę mniej sprawną i tyle - mówił Jacek Rozenek. - Chcę żyć. Wykonuję wszystkie ćwiczenia, które trzeba wykonywać i idę do przodu - dodał.

Można pogratulować determinacji w powrocie do zdrowia!

Więcej na temat Jacek Rozenek