Jacek Rozenek w szpitalu

Jacek Rozenek w szpitalu. Jego stan jest bardzo poważny! Jak wspiera go Małgorzata?

Jacek Rozenek w szpitalu

Szokujące doniesienia "Flesza". Magazyn podaje, że Jacek Rozenek od połowy maja przebywa w szpitalu. Jego problemy ze zdrowiem zaczęły się już w marcu, kiedy to zasłabł za kulisami spektaklu. Mówiło się, że był to stan przedzawałowy. Rodzina aktora nie chce zdradzać szczegółów, ale wiadomo, że jego stan jest poważny:

Jak udało nam się ustalić, stan jest bardzo poważny. Od menedżerki aktora, Barbary Muzyki dowiedzieliśmy się, że odwołał on występy, nagrania i szkolenia, bo czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja. To kolejna dramatyczna sytuacja w rodzinie Rozenków - czytamy we Fleszu. 

W kwietniu pierwsza żona Jacka Rozenka, Katarzyna Litwiniak, publicznie prosiła o pomoc, bo zdiagnozowano u niej rozsianego raka z przerzutami do kości. Lekarze dawali jej dwa lata życia. Dzięki zbiórce pieniędzy, w którą włączyła się również Małgorzata, udało się zebrać potrzebną kwotę na rozpoczęcie terapii w Monachium w Niemczech. 

Byłego męża wspiera Małgorzata Rozenek. Regularnie odwiedza ojca swoich dzieci w szpitalu. Gwiazda TVN prosi o uszanowanie ich trudnej sytuacji:

Bardzo proszę o uszanowanie naszej obecnej sytuacji - mówi Małgorzata Rozenek we Fleszu. 

Trzymamy kciuki za Jacka i życzmy dużo zdrowia!

Więcej w nowym "Fleszu". 

Małgorzata Rozenek walczy o zdrowie byłego męża. Okładka magazynu "Flesz"
Party.pl

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59