Jacek Rozenek nie jest zachwycony stylem ubierania Małgorzaty Rozenek
ONS

Były mąż Małgorzaty Rozenek krytykuje jej nowy styl ubierania się

Jacek Rozenek nie jest zachwycony stylem ubierania Małgorzaty Rozenek
ONS

Rozstanie Małgorzaty Rozenek z Jackiem Rozenkiem było jednym z najgłośniejszych rozstań w show-biznesie. Kiedy żona aktora na dobre weszła do świata show-biznesu w mediach zaczęły pojawiać się informacje o problemach w ich małżeństwie. Niestety, para ostatecznie postanowiła się rozwieść. Dziś Małgorzata Rozenek jest szczęśliwa u boku Radosława Majdana a Jacek Rozenek związał się z młodszą o 18 lat, Katarzyną. Zobacz: Nowa partnerka Rozenka naciska na ślub. Będzie drugą panią Perfekcyjną?


Byli małżonkowie w wiele razy podkreślali, że rozstali się w zgodzie. Ostatnio aktor chwalił nawet byłą żonę na łamach tygodnika "Na żywo". Rozenek stwierdził wówczas, że "Małgosia jest wspaniałą matką".

Okazuje się jednak, że były mąż Małgorzaty Rozenek ma do niej pewne zastrzeżenia - a dokładniej do jej garderoby... Jak donosi „Fakt”, aktor nie jest zachwycony stylizacjami, w jakich gwiazda TVN pokazuje się na imprezach.

- Mówi, że Małgosia kiedyś była inna i nie rozumie czemu na siłę się odmładza. Jako matka dwójki dzieci i prawniczka powinna być poważniejsza. Pokochała szorty i kuse ciuszki, które kiedyś wydawały jej się tandetne - zdradził informator tabloidu.

Jacek ze względu na dobro synów nie wtrąca się w to. Uważa, że to prywatna sprawa Gosi. Jest tylko zaskoczony, że ludzie potrafią się tak zmienić.

Stylizacje Małgorzaty Rozenek wyraźnie wzbudzają wiele emocji. Tak też było w przypadku, kiedy narzeczona Majdana pojawiła się w krótkiej sukience na komunii świętej swojego syna.  Zobacz: Małgorzata Rozenek skrytykowana przez katolicki tygodnik.

Małgorzata Rozenek w Międzyzdrojach


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski

Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51