Bracia Jeschke - Wojtek i Jacek - na imprezie Party.pl

Polki pokochały braci Jeschke! Ale który jest do wzięcia, Wojtek czy Jacek?

Bracia Jeschke - Wojtek i Jacek - na imprezie Party.pl

Bracia Jeschke - Wojtek  i Jacek podbijają Internet. Choć nie wygrali ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", to sprawili, że serca milionów kobiet mocniej zabiły. Magazyn "Party" sprawdził który z nich jest... kawalerem do wzięcia.
Drogi braci Jeschke rozeszły się pięć lat temu, gdy Jacek wyjechał do Moskwy, gdzie mieszkała jego ówczesna partnerka taneczna. Trenując z nią, zaczął odnosić sukcesy, wygrywał najważniejsze turnieje na świecie w kategorii seniorskiej. Ale z dala od rodziny czuł się samotny.

Musiałem oszczędzać na wszystkim: biletach do metra, mieszkaniu i jedzeniu. Był moment, że nie miałem gdzie mieszkać i musiałem przenieść się do hostelu, do którego regularnie przyjeżdżała policja, świeciła nam po oczach latarkami i zabierała na komendę. Nie czułem się bezpiecznie" - opowiada Jacek w magazynie "Party".

To właśnie wtedy zrobił sobie tatuaże – wielki napis „Rodzina” na klatce piersiowej i daty urodzenia siostry i brata na przegubach dłoni.

Mimo sukcesów na parkiecie po dwóch latach Jacek nie wytrzymał rozłąki i wrócił do Polski. Ale nadal jest skupiony na karierze. Dlatego Jacek Jeschke nie szuka dziewczyny.

Nie chcę nikomu robić nadziei. Zrobiłbym krzywdę osobie, która musiałaby pogodzić się z moim tempem życia, bo albo jestem na zajęciach na politechnice, albo na treningu, albo na turnieju za granicą", mówi Jacek.

Na razie bracia mieszkają razem, ale Wojtek Jeschke wkrótce się wyprowadza. Powód? On, w przeciwieństwie do brata, od pięciu lat jest zakochany w Magdzie, młodej dziennikarce, i teraz chce z nią zamieszkać. Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Party".

 

Ula Dębska i Wojtek Jeschke w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami

Ula Dębska i Wojtek Jeschke w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami

 Ewa Błachnio i Jacek Jeschke w TZG

Ewa Błachnio i Jacek Jeschke na parkiecie Tańca z gwiazdami
Eastnews

Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49