Renata Dancewicz z brązową torbą

Co mówią o Jacku Braciaku i Renacie Dancewicz znajomi. Czy to romans czy poważny związek?

Renata Dancewicz z brązową torbą
Jacek Braciak i Renata Dancewicz. Oboje są przejściach, mają dzieci w podobnym wieku. Ale przede wszystkim mają podobne poglądy i stosunek do wielu spraw.
Zarówno Renata, jak i Jacek nie lubią blichtru i trzymają się z dala od salonów. Nie chodzą na show-biznesowe imprezy, nie pozują „na ściankach”, mówi przyjaciel pary.
Renata Dancewicz nie bywa na bankietach. Woli w tym czasie grać w brydża albo czytać książkę. Jacek Braciak też nie jest typem gwiazdora. Łączy ich także to, że nie lubią opowiadać o swoim życiu prywatnym, dlatego niewiele wiadomo o ich poprzednich związkach. Dancewicz kilkanaście lat temu była partnerką biznesmena Tomasza Winciorka, ma z nim dziecko, trzynastoletniego syna Jerzego. Z kolei Braciak był ostatnio związany z Mają Hirsch, z którą ma córkę, trzynastoletnią Marysię. Byli parą przez prawie 10 lat, ale w kwietniu 2015 roku Maja postanowiła od niego odejść. Nie był to pierwszy poważny zawód miłosny aktora.
To jest facet z potężnym bagażem doświadczeń. Mało kto wie, że on był żonaty i ma dwie dorosłe córki: Zofię, która ma 24 lata, i o dwa lata młodszą Jadwigę, a niedawno został dziadkiem! - zdradza znajoma Braciaka.
Więcej na ten temat w nowym magazynie "Party".
Renata Dancewicz
ONS
Jacek Braciak ma nową kobietę

Więcej na temat Renata Dancewicz Jacek Braciak
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30