Jacek Borkowski z żoną i dziećmi
East News, ONS.pl

Jacek Borkowski spędzi pierwsze święta bez żony. Jakie ma plany?

Jacek Borkowski z żoną i dziećmi
East News, ONS.pl

Jacek Borkowski spędzi pierwsze święta bez żony. Magdalena Gotowiecka odeszła w połowie stycznia 2016 roku. Aktor bardzo przeżył śmierć żony, lecz w wywiadach podkreśla, że stara się nie załamywać i żyć dalej ze względu na dwoje dzieci. Przed rodziną Borkowskich trudny czas świąt bez ukochanej mamy i żony. Jak planują go spędzić?

Jacek Borkowski o świętach bez żony

Gwiazdor "Klanu" przygotował dla swoich dzieci coś miłego. Cała rodzina wyjedzie nad morze, by odpocząć i naładować baterie. Jacek Borkowski bardzo się stara, by jego pociechy nie pogrążyły się w smutku po stracie mamy. I choć on sam nadal bardzo przeżywa odejście swojej partnerki, to w czasie świąt, chce by dzieci miały choć odrobinę radości.

W święta chciałem zabrać dzieci w góry, ale syn miał operację kolana. Dlatego wybierzemy się w nadmorskie okolice, bo zrobiła się ładna pogoda. Będziemy się dobrze bawić. Mamy dużo znajomych w różnych miejscach, więc jeszcze zobaczymy, gdzie nas poniesie - zdradził Jacek Borkowski w "Super Expressie".

Aktor powiedział również, że w czasie drogi nad morze nie zamierza odwiedzać rodzinnych stron i grobu swojej żony. Wciąż jest na to jeszcze zbyt wcześnie...

W rodzinne strony żony się nie wybieramy. Niech ci, co mają kłopot z tym, że nie byłem na grobie żony, z tym żyją, ja nie mam z tym problemów. Na razie bardziej mnie interesują żywi, a żywych mam na razie dwójkę i oni muszą funkcjonować, śmiać się, pracować, uczyć, i to jest dla mnie najważniejsze. Na resztę przyjdzie czas - czytamy na łamach tabloidu.

 

Zobacz też: Jacek Borkowski do tej pory nie odwiedził grobu swojej żony! Ma bardzo ważny powód...

 

Jacek Borkowski spędzi pierwsze święta bez żony.

Jacek Borkowski z żoną
East News

 

Aktor planuje zabrać dzieci nad morze.

Jacek Borkowski z żoną i z dziećmi
East News

Więcej na temat Jacek Borkowski
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36