Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik podczas spektaklu Morderstwo w hotelu
Eastnews

Jacek Borkowski związał się z koleżanką z planu Magdą Wójcik? Aktor skomentował plotki o ich romansie!

Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik podczas spektaklu Morderstwo w hotelu
Eastnews

Jacek Borkowski związał się z Magdaleną Wójcik?! Aktor, któremu prawie rok temu zmarła żona Magdalena Gotowiecka, spotyka się teraz z koleżanką z planu serialu "Klan"? Takie plotki pojawiły się ostatnio w mediach. Pisano, że para spędza ze sobą każdą chwilę na planie. Początkowo aktor unikał odpowiedzi na pytanie o charakter ich związku, ale w końcu zabrał głos w tej sprawie. Co go łączy z Magdaleną Wójcik?

Z Magdą znamy się za długo, to tak jak kazirodztwo. Za dużo o sobie wiemy. Choć powiem, że na zdjęciach nawet ładnie razem wyglądamy - śmieje się Jacek Borkowski w rozmowie z se.pl

Okazuje się zatem, że zakochani w sobie są jedynie bohaterowie, których aktorzy grają w serialu "Klan", a w życiu prywatnym łączy ich przede wszystkim przyjaźń. To nie znaczy jednak, że aktor nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. 

Trochę się tych kobiet kręci. Co chwilę dostaję propozycje matrymonialne na Facebooku. Ale nie umawiam się z tymi kobietami (...) To są bardzo odważne zdjęcia, z poszczególnymi fragmentami ciała - zdradza aktor.

Jacek Borkowski dostaje od kobiet odważne zdjęcia, ale szybko je kasuje, żeby przypadkowo nie okryły ich jego dzieci. Na randki na razie nie chodzi, a z Magdą Wójcik łączy go przyjaźń. Myślicie, że aktor w najbliższej przyszłości zwiążę się z kimś na stałe?

 

 

ZOBACZ: Jacek Borkowski: „Ja lubię być ojcem. Gdyby tak nie było, nie miałbym dzieci po prostu”

 

Jacek Borkowski spotyka się z Magdą Wójcik?

Jacek Borkowski został okradziony
East News

Aktor twierdzi, że znają się od lat, ale nie są parą.

Magdalena Wójcik
ONS

Myślicie, że wkrótce Jacek Borkowski znajdzie nową miłość?

Jacek Borkowski skomentował informacje o Klanie
East News

Więcej na temat Jacek Borkowski
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47