Joanna Jabłczyńska na gali "Polacy z Werwą"
ONS

Piękna Jabłczyńska na dużej gali. Dawno nie wyglądała tak dobrze

Joanna Jabłczyńska na gali "Polacy z Werwą"
ONS
Joanna Jabłczyńska słynie z prowadzenia bardzo aktywnego trybu życia i wspierania przy tym najbardziej potrzebujących. Pomimo, że na co dzień towarzyszy jej strój sportowy to wczoraj na gali "Polacy z Werwą" zachwyciła piękną kreacją. Zobacz: Lewandowska ma nową koleżankę w show - biznesie. Połączył je sport

Gwiazda wybrała kreację Violi Piekut. Jabłczyńska jest wierna projektantce już od dłuższego czasu, o czym świadczyć może udział w sesji zdjęciowej do kampanii promującej kolekcję sukien ślubnych i wielokrotnie wybierane przez nią kreacje. Tym razem Joanna również postawiła na szmaragdową suknię od znanej projektantki. Aktorka prezentowała się przepięknie w dopasowanej koronkowej sukni z imponująco głębokim dekoltem. Kolor stroju doskonale współgrał z kolorem oczy Joasi, a fale na włosach autorstwa Kajetana Góry i mocny makijaż sprawiły, że wyglądała jak gwiazda z lat 50.

Aktorka dodała również wpis na swoim profilu na Facebook'u:

Dziękuje niezawodnej Viola.Piekut, Ani Uzynskiej i Ani Ampulskiej. Każda Kobieta powinna choć raz mieć taki wieczór, gdy czuje sie tak wyjątkowo jak ja dzis dzięki Wam. Dziekuje!


Jak wam podoba się Joanna w takiej stylizacji?

Zobacz: Plejada gwiazd podczas biegu w sukniach ślubnych


 
Tak Joasia pozowała w sesji zdjęciowej do kampanii sukien ślubnych Violi Piekut:

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05