Izabella Łukomska Pyżalska
1/5
Izabella Łukomska Pyżalska

 

Izabella Łukomska-Pyżalska to jedna z najbogatszych Polek. W 2015 roku jej majątek szacowano na około 18 milionów złotych. Izabella Łukomska-Pyżalska w przeszłości była modelką "Playboya". Przez wiele lata zajmowała także fotel prezesa Warty Poznań. Głośno zrobiło się o niej również wtedy, gdy zadeklarowała, że mimo faktu że jest jedną z najbogatszych Polek, chętnie skorzysta z programu 500+

 

Zobacz także: Jedna z najbogatszych Polek dzięki dzieciom sporo zaoszczędzi. Ile odliczy od swojego podatku?

 

Jeśli Izabella Łukomska-Pyżalska faktycznie skorzystała z programu 500+, jej konto co miesiąc zasila 2,5 tys. złotych. Przypomnijmy, że ta śliczna blondynka jest bowiem mamą aż szóstki dzieci! Wygląda na to, że była modelka "Playboya" rozsądnie wydaje pieniądze. Łukomska-Pyżalska wypoczywa właśnie ze swoimi pociechami na greckiej wyspie Korfu. Modelka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z tej wyprawy. Wśród nich znalazły się również takie, na których Izabella pozuje w seksownym kostiumie kąpielowym! Jak wygląda? Zobaczcie naszą galerię!

 

POLECAMY: Wakacyjny niezbędnik z... wyprzedaży! Bez tego nie ruszaj się na wakacje!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/5
Instagram

Izabella Łukomska-Pyżalska korzysta z wakacyjnej przerwy swoich dzieci i razem z nimi wygrzewa się w greckim słońcu. Fani pięknej modelki mogą oglądać na jej Instagramie zdjęcia z ich podróży. Największym zainteresowaniem cieszą się te, na których widać celebrytkę pozującą w bikini. Szczególnie jedno zdjęcie wpadło w oko internautom... O które z nich chodzi? Sprawdź kolejny slajd! 

3/5
Instagram

Największe wrażenie na internautach zrobiło zdjęcie Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej w białym bikini, które idealne podkreśliło jej opaleniznę. Jednak to nie o piękny, brązowy odcień skóry chodzi tutaj najbardziej... Patrząc bowiem na płaski i idealnie wyrzeźbiony brzuch modelki aż trudno uwierzyć, że oto stoi przed nami mama aż sześciorga dzieci! Jak Izabella Łukomska-Pyżalska dba o sylwetkę? Odpowiedź na kolejnym slajdzie!

4/5
Instagram

Fani Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej z pewnością zadają sobie pytanie, jaki jest sekret jej sylwetki. Jak to zwykle w życiu bywa, nic nie przychodzi łatwo. Izabella Łukomska-Pyżalska spędza godziny na siłowni, gdzie wylewa z siebie siódme poty. Wszystko po to, aby móc pochwalić się nienaganną sylwetką oraz świetną formą. Zgadniecie, ile lat ma Izabella Łukomska-Pyżalska? Odpowiedź na kolejnym slajdzie!

5/5
Izabella Łukomska-Pyżalska w czarnym kostiumie
Izabella Łukomska-Pyżalska Instagram

 

W tym roku Izabella Łukomska-Pyżalska skończy 41 lat. Jednak w jej przypadku sprawdza się powiedzenie, że kobieta jest jak wino: im starsza, tym lepsza. Jesteśmy pełni podziwu! 

 

 

 

Więcej na temat wakacje gwiazd