Izabella Łukomska-Pyżalska skorzysta z ulgi podatkowej na wychowanie dzieci
ONS

Jedna z najbogatszych Polek dzięki dzieciom sporo zaoszczędzi. Ile odliczy od swojego podatku?

Izabella Łukomska-Pyżalska skorzysta z ulgi podatkowej na wychowanie dzieci
ONS

Dwa miesiące temu na świecie pojawiło się szóste dziecko Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej. Młoda mama już na drugi dzień po porodzie pochwaliła się swoją najmłodszą pociechą na Facebooku. Chwilę później Łukomska-Pyżalska przeszła wiosenną metamorfozę. Zdjęcie na którym pokazała się w ciemnym kolorze włosów również zamieściła w sieci. Zobacz: Polska milionerka nie jest już blondynką. Pokazała się w nowej fryzurze

Okazuje się również, że matka sześciorga dzieci wciąż dba o swoje interesy. W rozmowie z serwisem Natemat.pl milionerka przyznała, że zamierza skorzystać z przysługującej jej ulgi na wychowywanie dzieci. W tym roku zmniejszy swój podatek dochodowy o 9,6 tys. zł.


- Także w tym roku skorzystam z ulgi. Jednak i tak od dochodów z tytułu pracy w firmie zapłacę podatek dochodowy- zdradza Łukomska-Pyżalska. Każda ulga jest lepsza niż żadna, ale moim zdaniem akurat w naszym kraju nie wpływa na to, czy ktoś decyduje się na dziecko czy nie. Osobiście nie znam nikogo, kto na tej podstawie podejmowałby decyzję o posiadaniu kolejnego dziecka. Tylko kompleksowe wprowadzenie większej liczby  działań prorodzinnych da wymierne efekty.
 

Zgadacie się z opinią milionerki?


 

Polska milionerka pokazała bliźnięta i swój luksusowy dom:

Więcej na temat Izabella Łukomska-Pyżalska
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54