Party Stories
Nowa fryzura Izabeli Zwierzyńskiej
ONS
Newsy

Zwierzyńska odwiedziła fryzjera gwiazd. Zdecydowała się na odważne cięcie

Aktorka w nowej odsłonie

Wiosna to czas, kiedy gwiazdy z chęcią zmieniają swój wizerunek. Swoimi metamorfozami w tym roku zaskoczyły już m.in. Dorota Gardias czy Maja Ostaszewska. Jednak największą przemianę przeszła ostatnio Edyta Górniak, która zdecydowała się na modną, rockową fryzurę, wykonaną w USA. Kosztowała ona majątek. Przypomnijmy: Nowa fryzura Górniak to dzieło amerykańskiego fryzjera. Kosztowała fortunę

W Polsce najpopularniejszym obecnie fryzjerem gwiazd jest Kajetan Góra. Jego atelier często odwiedzają m.in. Doda czy Julia Kuczyńska. Na nową fryzurę ostatnio zdecydowała się również Izabela Zwierzyńska. Aktorka "Barw szczęścia" postanowiła mocno skrócić swoje długie dotąd włosy. Zdecydowała się również na ich jaśniejszy odcień. Musimy przyznać, że celebrytka w nowej odsłonie wygląda bardzo korzystnie. 

A jak wam podoba się taka zmiana?

Zobacz: Doda odwiedziła fryzjera gwiazd. Przygotowuje się do spotkania z fanami
 Izabela Zwierzyńska w podróży poślubnej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Izabela Zwierzyńska przefarbowała włosy u Kajetana Góry
ONS
Newsy
Zwierzyńska odwiedziła fryzjera gwiazd i przefarbowała włosy na odważny kolor
Na wiosnę zmieniła fryzurę

Kajetan Góra to jeden z najpopularniejszych fryzjerów gwiazd w Polsce. Z jego usług korzystają już m.in.: Julia Kuczyńska, Doda, Ola Szwed , Michał Wiśniewski czy ostatnio popularny piłkarz, Jakub Kosecki . Zobacz: Kosecki wygolił pół głowy! Teraz do grona celebrytek, które postanowiły odświeżyć swój wygląd na wiosnę, dołączyła popularna aktorka "Barw szczęścia" - Izabela Zwierzyńska . Pod czujnym okiem Kajetana postanowiła zmienić odcień włosów na siwy, nieco przypominający odcień w stylu Kelly Osbourbe. Przyznajemy, że w takiej wersji wygląda o wiele korzystniej. A jak wam podoba się ta metamorfoza? Izabela Zwierzyńska w podróży poślubnej:

Agata Załęcka zaręczyła się z Tadeuszem Głażewskim
ONS
Newsy
Załęcka zaręczyła się z byłym znanej aktorki i zmieniła fryzurę
Wielkie zmiany w życiu aktorki

Wiosna to czas kiedy wiele gwiazd chce zmienić coś w swoim wyglądzie. Najczęściej celebrytki decydują się na nowe fryzury. Swoją metamorfozą ostatnio zaskoczyli wszystkich m.in. : Dorota Gardias , Jakub Kosecki ,  Izabela Zwierzyńska czy Ewa Farna . Przypomnijmy: Gardias znudziła się już krótką fryzurą. W kilka minut wróciła do uczesania sprzed lat Do tego grona gwiazd dołączyła również Agata Załęcka . Popularna aktorka serialowa przygotowuje się do wystawienia spektaklu "Jak na wulkanie". Na próbie otwartej dla dziennikarzy zaprezentowała nową fryzurę - wyprostowała i przefarbowała włosy na blond. Za korzystną zmianą stoi fryzjer gwiazd, Kajetan Góra . Jak mówi, rola w przedstawieniu jest dla niej spełnieniem marzeń. Wreszcie może zagrać dziewczynę z podobnym do siebie temperamentem: Gram gwiazdę Hollywood. Charakterna i wyluzowana, nie owijająca w bawełnę. Kobieta dynamit!! Kobieta z krwi i kości. Dziewczyna znanego hollywoodzkiego aktora - wyznaje nam Agata Załęcka. To nie jedyna nowość w życiu aktorki. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl - Agata zaręczyła się z Tadeuszem Głażewskim , byłym partnerem  Joanny Liszowskiej,  Jeszcze przed próbami zakochani odpoczywali na wakacjach w Egipcie. Premiera spektaklu odbędzie się już 11 maja, możemy więc już wtedy wypatrywać u niej pierścionka zaręczynowego. Parze serdecznie gratulujemy! Zobacz:  Richardson i Zamachowski już po ślubie. Monika podjęła przełomową decyzję   Agata Załęcka na pokazie butów:

Izabela Zeiske z Gogglebox z kwiatkiem
Instagram
Newsy
Izabela z "Gogglebox. Przed telewizorem" postanowiła zmienić fryzurę! Koniec z rudym kolorem?

Izabela Zeiske z programu " Gogglebox. Przed telewizorem " postanowiła zmienić fryzurę! Celebrytka do tej pory nosiła krótkie włosy za ucho, jednak zdecydowała, że coś warto zmienić w swoim wyglądzie. Uczestniczka programu nie była jednak do końca pewna co. Z pytaniem zwróciła się więc do fanów na Instagramie, a Ci podpowiedzieli jej, że powinna zapuścić lub przedłużyć włosy! Czy Izabela zdecydowała się na taki krok? Zobaczcie sami. Izabela z "Gogglebox" ma nowy kolor włosów  Izabela Zeiske z programem "Gogglebox. Przed telewizorem" jest związana od pierwszego sezonu. Celebrytka ocenia programy ze swoim synem, Joachimem. Ich popularność ciągle rośnie. Izabelę w sieci obserwuje już blisko 94 tysiące fanów! Celebrytka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie ostatnio poprosiła swoich obserwujących o pomoc. Iza nie była do końca pewna, jak ma teraz wyglądać. Chciałaby pójść do fryzjera i odświeżyć swój look.  Jesień to też czas na zmiany. Pomóżcie doradzić co zrobić z włosami ,zostawić długość czy skrócić ,zmienić kolor ale jaki??? Ciotka Iza czeka na Wasze pomysły -zaczęła Iza.  Internauci pozostawili Izie mnóstwo komentarzy. Radzili jej zapuszczenie włosów do ramion, zmienienie koloru na brązowy lub beżowy blond a także po prostu pogłębienie obecnego odcienia. Z masą pomysłów celebrytka udała się więc do fryzjera. Co jej zaproponowano na miejscu? Oto ja. Ta sama, ale inna zmieniona, szczęśliwa ,zadowolona. Zawsze mam obiekcje przed zmianą fryzury i trudno mnie zadowolić. Znalazł się artysty-mistrza Sebastian Czyż, z ręki którego wyszło oto to dzieło na mojej głowie. Moje włosy dzisiaj miały swoje święto, zostały wypieszczone w pełni słowa znaczeniu - napisała Iza na...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner