Izabela Zalewska wygrała "Szansę na sukces"
Facebook

Izabela Zalewska wygrała "Szansę na sukces" i wystąpi na festiwalu w Opolu! Posłuchajcie jak śpiewa!

Izabela Zalewska wygrała "Szansę na sukces"
Facebook

Finał "Szansy na sukces" już za nami"! Kto zachwycił w ostatnim odcinku muzycznego talent show i teraz zaśpiewa na festiwalu w Opolu? W miniony weekend widzowie telewizyjnej Dwójki zobaczyli finałowe zmagania uczestników "Szansy na sukces". W ostatnim odcinku wystąpiło 11 początkujących wokalistów, którzy zaśpiewali razem z gwiazdami. Na swoich faworytów głosowali widzowie, którzy zdecydowali, że program powinna wygrać Izabela Zalewska! Teraz zwyciężczyni show weźmie udział w koncercie Debiuty podczas 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. 

Izabela Zalewska - kim jest zwyciężczyni "Szansy na sukces"?

Izabela Zalewska wystąpiła w odcinku, w którym uczestnicy śpiewali piosenki Alicji Majewskiej. W wielkim finale Izabela znów zachwyciła swoim głosem i wygrała najnowszą edycję "Szansy na sukces"! Kim jest zwyciężczyni show?

Jak czytamy na Facebooku, Izabela Zalewska pochodzi z małej miejscowości Marzenin koło Wrześni, ale od kilku lat mieszka w Poznaniu. Jest absolwentką Akademii Muzycznej, dyrygentką chóralną i zapalonym sportowcem. Izabela Zalewska w wielkim finale zaśpiewała piosenkę "Jeszcze się tam żagiel bieli" z repertuaru Alicji Majewskiej i wygrała muzyczne talent show. Teraz zwyciężczyni "Szansy na sukces" wystąpi na festiwalu w Opolu w 2020 roku. 

Oglądaliście finał "Szansy na sukces"? Zobaczcie występ, który zagwarantował Izabeli Zalewskiej wejście do ścisłego finału show TVP2! 

Gratulujemy!

Zobacz także: Steczkowska, Farna, Kulig - one zaczynały karierę w "Szansie na sukces"! Zobacz ich występy

Izabela Zalewska wygrała "Szansę na sukces"

Zwyciężczyni show wystąpi na festiwalu w Opolu

 

Więcej na temat Szansa na sukces
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51