Izabela Kuna krytykuje aktorki za operacje plastyczne
Akpa

Kuna kpi z zoperowanych aktorek: Żal mi, jak widzę swoje koleżanki

Izabela Kuna krytykuje aktorki za operacje plastyczne
Akpa

Operacje plastyczne gwiazd wzbudzają ogromne zainteresowanie mediów. Większość z nich stara się ukrywać wszelkie zabiegi i ingerencję chirurgów w wygląd, są jednak takie, które nie mają z tym żadnych problemów. Czasami słodkie tajemnice zdradzają również ich przyjaciele. Przypomnijmy: Kliment szczerze o swoich partnerkach z "TzG": Niektóre przesadziły z operacjami plastycznymi

Ostry stosunek do wszelkich operacji ma Izabela Kuna. Świetna aktorka, znana z ról m.in. w "Lejdis" czy "Drogówka", nie zamierza kłaść się pod nóż, a także nie rozumie innych koleżanek po fachu, które regularnie odwiedzają kliniki medycyny estetycznej. Dziwi się trendom ku odmładzaniu na siłę:

Nie zrobiłam sobie żadnej i chyba nigdy nie zrobię. Mówię chyba, bo nigdy nie można być niczego pewny. Oprócz tego, że umrzemy oczywiście. A wracając do operacji, czasem mi żal, jak widzę fajne koleżanki, które sobie "coś zrobiły". Bo mi się wydaje, że nie powinny. Jest jakiś trend ku odmładzaniu. Chcemy na siłę zatrzymać młodość. Nie zatrzymamy, nie ma takiej opcji. Jakby ktoś mi powiedział, że wyglądam identycznie, jak reszta, umarłabym ze wstydu. Gdy widzę kogoś popularnego, kto mówi, że nic sobie nie robi, a robi, to jest to niefajne. Po co kłamać? Lepiej niech się przyzna. I powie, gdzie sobie "to" zrobił". - przyznaje w rozmowie z "Show"


Zgadzacie się z opinią Izy?

Zobacz: Iza Kuna odchodzi z "Barw Szczęścia". Znalazła nowe źródło utrzymania

Gwiazdy w retro stylizacjach:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04