Izabela Janachowska pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Izabela Janachowska lada dzień zostanie mamą! Przyszła mama zdradziła, jakie prezenty dostała na baby shower

Izabela Janachowska pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Izabela Janachowska szykuje się do narodzin pierwszego dziecka! Przyszła mama podczas ostatniej wizyty w Dzień Dobry TVN przyznała, że jest w dziewiątym miesiącu ciąży i już w maju jej maleństwo przyjdzie na świat. Wiadomo już, że Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński będą mieli syna- para nie zdradziła jeszcze jakie imię wybrali dla chłopca, ale w jednym z nagrań na YouTube przyszła mama przyznała, że mają już pewne pomysły.

Dla chłopca: Filip, Olivier, Aleksander, jakieś takie. Podjęcie ostatecznej decyzji może być trochę trudne. Nie bardzo gustuję w imionach starodawnych. Brajanów ostatnio jest bardzo dużo, więc nie wiem - mówiła Izabela Janachowska.

Jakie imię ostatecznie wybiorą przyszli rodzice? Tego jeszcze nie wiemy- wiemy jednak jakie prezenty otrzymała Izabela Janachowska podczas jej baby shower! 

Izabela Janachowska opowiedziała o baby shower

Izabela Janachowska nagrała specjalny film, w którym zdradziła, jak wyglądało jej baby shower, który odbyło się w połowie kwietnia. Gwiazda TVN zdradziła, że swoją imprezę zorganizowała w domu- razem z przyszłą mamą bawiło się ok. 25-30 osób. A jakie prezenty otrzymała Izabela Janachowska? Szczegóły zdradziła w nagraniu opublikowanym na kanale Wedding Dream - Izabela Janachowska na YouTube. 

Dla siebie dostałam trochę kosmetyków, a reszta dla maluszka, czyli jednak wygrał ze mną- żartowała Izabela Janachowska. Dostałam cudowny bujaczek, świetny fotelik do karmienia, ale to jest taki fotelik, który rośnie razem z dzieckiem więc od początku życia do kilku lat można go stosować. Dostałam troszkę ubranek, ale bardzo niewiele z czego też bardzo się cieszę, bo sama wpadłam w zakupowy szał i właśnie najbardziej skoncentrowałam się na ubrankach. Dostałam totalnie obłędny zestaw dla bobasa do SPA, szlafroczek, klapeczki. 

Przyszła mama zdradziła również, że dostała bardzo dużo maskotek. Jak widać, Izabela Janachowska jest już gotowa na narodziny syna! Przypominamy, że chłopiec będzie jeździł pięknym i stylowym wózkiem marki, którą wybrała sama księżna Kate! 

Cały film o baby shower Izabeli Janachowskiej znajdziecie tutaj. 

Izabela Janachowska zdradziła, jakie prezenty dostała podczas baby shower.

Izabela Janachowska na baby shower
screen youtube.com Wedding Dream - Izabela Janachowska

Gwiazda TVN zostanie mamą w maju. 

Izabela Janachowska na baby shower
screen youtube.com Wedding Dream - Izabela Janachowska

 

Więcej na temat Izabela Janachowska
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23