Izabela Janachowska z mężem i synem na spacerze Izabela Janachowska całuje się z mężem Izabela Janachowska z wózkiem
Izabela Janachowska z mężem i synem na spacerze

Izabela Janchowska od 10 maja spełnia się w roli mamy. Wtedy to na świecie pojawił się syn gwiazdy TVN i jej męża Krzysztofa Jabłońskiego. Mały Christopher Alexander skradł serca nie tylko swoich rodziców, ale także internautów, którzy mogą oglądać w sieci jego zdjęcia. Izabela Janachowska zdecydowała bowiem, że nie będzie ukrywać wizerunku chłopca. Gwiazda TVN razem z mężem spędzają z synem każdą wolną chwilę. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na wieczornym, rodzinnym spacerze po Warszawie. 

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Izabeli Janachowskiej z mężem i synem! Widać, że gwiazda TVN i Krzysztof Jabłoński tworzą bardzo szczęśliwą i zgraną rodzinkę! 

Zobacz także: Izabela Janachowska pokazała czwarty wózek syna! Znamy markę i cenę

1/3
Izabela Janachowska z mężem i synem na spacerze

Izabela Janachowska z mężem i synem na spacerze

Izabela Janachowska razem z mężem i synem wybrali się na spacer po Warszawie, a później odwiedzili jedną z modnych wśród gwiazd restauracji. Spójrzcie tylko na ich czułe gesty! 

2/3
Izabela Janachowska całuje się z mężem

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są razem już od wielu lat. Para poznała się na planie programu "Taniec z Gwiazdami", a w 2014 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". W czerwcu Izabela Janachowska i jej mąż świętowali piątą rocznicę ślubu. Jak widać miłość w ich związku wciąż kwitnie! 

3/3
Izabela Janachowska z wózkiem

Teraz Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński spełniają się w roli rodziców, a ich syn Christopher Alexander jest ich oczkiem w głowie!