Izabela Janachowska na konferencji TVN
East News

Synek Izabeli Janachowskiej skończył miesiąc! Gwiazda pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem

Izabela Janachowska na konferencji TVN
East News

Dokładnie miesiąc temu Izabela Janachowska po raz pierwszy została mamą. Prezenterka urodziła synka, który otrzymał imiona Christopher Alexander. Gwiazda TVN-u urodziła przed planowanym terminem, jednak obyło się bez żadnych komplikacji. Dziś synek Janachowskiej skończył miesiąc i dumna mama pochwaliła się zdjęciem pociechy w sieci.

Pierwszy miesiąc Christophera 

Izabela Janachowska o ciąży poinformowała fanów dopiero w styczniu tego roku. Ponad trzy miesiące poźniej gwiazda urodziła ślicznego i zdrowego chłopca, który szybko wywrócił jej dotychczasowe życie do góry nogami. Z okazji pierwszego miesiąca Christophera na świecie prezenterka pochwaliła się uroczym zdjęciem maluszka. Izabela od samego początku pokazuje synka w sieci. Zdjęcia chłopca są naprawdę cudowne! 

Dziś mój Maluszek ma już miesiąc⭐️ Dlaczego czas tak szybko leci? 💙 Tyle chwil i magicznych momentów chciałabym zatrzymać na dłużej... (...) Każdy dzień z nim to wspaniała, wypełniona miłością przygoda. Mówiąc szczerze przed porodem nie podejrzewałam, że jestem w stanie tak oszaleć na czyimś punkcie, mam wrażenie, że stałam się jego psychofanką ;)! Ta Kruszynka wywróciła nasze życie o 180 stopni - napisała Iza na swoim Instagramie i stronie internetowej. 

Zobacz także: Jak Izabela Janachowska urządziła pokój dla syna? Zdradziła tylko nam! 

Izabela w rozmowie z "Fleszem" dodała, że jej mąż miał wiele obaw przed porodem. Krzysztof Jabłoński bał się, że zostanie odsunięty na drugi plan, jednak tak się nie stało. 

- (Krzysztof - red.) Jest totalnie zakochany w naszym synku! Na Dzień Dziecko zrobiliśmy nawet im obu wspólną sesję zdjęciową. Trzeba było widzieć, jak bardzo był wzruszony - powiedziała Iza w rozmowie z "Fleszem".

Chcielibyście, aby Iza pochwaliła się efektami najnowszej sesji zdjęciowej?

Izabela Janachowska z mężem i synkiem

 

Więcej na temat Iabela Janachowska
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40