Izabela Janachowska na wakacjach w Omanie Izabela Janachowska na wakacjach w Omanie Izabela Janachowska na wakacjach w Omanie Izabela Janachowska na wakacjach w Omanie Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński na premierze filmu "Mój biegun"
Izabela Janachowska na wakacjach w Omanie
Facebook
Co się dzieje z celebrytką?
1/10
Izabela Janachowska na wakacjach w Omanie
Facebook

Izabela Janachowska zasłynęła dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Aktualnie o tancerce jest głośno dzięki temu, że jest narzeczoną miliardera Krzysztofa Jabłońskiego, z którym już w przyszłym roku zamierza wziąć ślub. Para uwielbia spędzać z sobą wolny czas. Sprzyjają temu dalekie podróże, które są pasją zakochanych. Zobacz: "Non stop latamy po świecie"

Janachowska na Facebooku pochwaliła się fotkami z listopadowych wakacji. Wraz ze swoim partnerem postanowiła dogrzać się w słonecznym Omanie. Na zdjęciach widzimy jak tancerka wyleguje się na leżaku i wychodzi z basenu ubrana w skąpe bikini, podkreślające jej bardzo szczupłe ciało. Naszym zdaniem, aż za szczupłe...

- Dziś obudziłam się w Omanie... Jest słońce i jest ciepło... Jednym słowem Pięknie:))) Mój ukochany fotograf zawsze na posterunku - komentuje zdjęcia celebrytka.


Patrząc na zdjęcia Izy również chcielibyśmy na chwilę przenieść na Półwysep Arabski. Gdy Janachowska wróci z urlopu i pojawi się na czerwonym dywanie z opalenizną z pewnością wywoła zazdrość u nie jednej koleżanki. Oby jednak nowa figura nie odbiła się na jej stanie zdrowia.

Zobacz: Janachowska została twarzą włoskiej marki kosmetycznej!

2/10
Izabela Janachowska na wakacjach w Omanie
Facebook
3/10
Izabela Janachowska na wakacjach w Omanie
Facebook
4/10
Izabela Janachowska na wakacjach w Omanie
Facebook
5/10
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński na premierze filmu "Mój biegun"
ONS
6/10
Izabela Janachowska na prezentacji nowej kolekcji Caterina i biżuterii Wendy
AKPA
7/10
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński na pokazie Joanny Klimas
Akpa
8/10
Izabela Janachowska na konferencji AltaModa
Akpa
9/10
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński na Balu Fundacji TVN 2013
AKPA
10/10
Janachowska i Jabłoński w Międzyzdrojach
ONS