Janachowska inspiruje się stylem Przetakiewicz
AKPA

Izabela Janachowska od kiedy jest w szczęśliwym związku z milionerem Krzysztofem Jabłońskim błyszczy na salonach. Miłość i planowanie wesela służy celebrytce, a efekty jej metamorfozy możemy podziwiać za każdym razem gdy sama lub w towarzystwie ukochanego pojawia się publicznie. Zobacz: Janachowska błyszczy na salonach z narzeczonym milionerem

Janachowska na czerwone dywany zaczęła ubierać się elegancko i stylowo. Zrezygnowała z lekko kiczowatych zestawów, które nosiła gdy występowała w "Tańcu z gwiazdami". Teraz często widzimy ją w eleganckich sukienkach, stylowych spódnicach i bluzkach, a to wszystko uzupełnione jest ponadczasowymi i luksusowymi dodatkami.

Bystre oko naszych czytelników zauważyło, że w modowych wyborach Iza inspiruje się stylem jednej z najlepiej ubranych Polek. Chodzi o Joannę Przytakiewicz, która zawsze wygląda jak milion dolarów. Na ostatnim pokazie Łukasza Jemioła tancerka pojawiła się w podobnym zestawie ubrań, co bizneswoman na letnim balu Fundacji TVN. Obie upodobały sobie rozkloszowane spódnice i krótkie topy podkreślające sylwetkę.

Jak widać Janachowska znalazła sobie doskonały wzorzec do inspiracji. Dorównuje Przetakiewicz?Janachowska z narzeczonym na pokazie Łukasza Jemioła: