Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z programu "Królowe życia" wzięli ślub
Instagram

Iza z "Królowych życia" miała wypadek samochodowy! W sieci pojawiły się niepokojące zdjęcia

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z programu "Królowe życia" wzięli ślub
Instagram

Izabela Macudzińska, którą widzowie doskonale znają z programu "Królowe życia", miała poważny wypadek samochodowy! W sieci pojawiły się zdjęcia mocno rozbitego samochodu, którym podróżowała gwiazda hitowego show. Okazuje się, że w wypadku uczestniczyły cztery samochody, w których znajdowało się aż dziewięć osób. Na szczęście, jak poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Kaczorowie, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. A jak się czuje Iza z "Królowych życia"?

Iza z "Królowych życia" komentuje wypadek 

Jak donoszą media do wypadku, w którym wzięła udział Izabela Macudzińska, doszło na drodze krajowej nr 3 w okolicach Kaczorowa. BMW zderzyło się z Vokswagenem, a po chwili w rozbite auta wjechały dwa kolejne samochody! Luksusowym BMW podróżowała Iza z "Królowych życia", jej mąż i córka. Na szczęście w wyniku wypadku nikt poważnie nie ucierpiał.

Kochani... nie martwcie się wszyscy jesteśmy cali, nic nam nie jest. Dzięki Bogu to tylko tak się skończyło. Trochę tylko osłabieni i przestraszeni tym, co się wydarzyło - Iza napisała na Instagramie. 

Na Facebooku zostały opublikowane zdjęcia z wypadku, do którego doszło 1 grudnia ok. godziny 18:00. Na fotkach dokładnie widać, jak bardzo niebezpieczny był wypadek, w którym uczestniczyła Iza! Na miejscu pojawiła się karetka pogotowia i straż pożarna.

Zobaczcie zdjęcia z wypadku, w którym uczestniczyła Iza z programu "Królowe życia".

Niedawno pisaliśmy, że Iza wzięła ślub 

Gabriel Seweryn na ślubie Izabeli Macudzińskiej z programu
Instagram

 

Więcej na temat TTV
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30