Izabela Macudzińska w beżowej stylizacji
Instagram

Iza z "Królowych życia" miała poważny wypadek samochodowy! "Otarłam się o śmierć" przyznaje gwiazda programu! 

Izabela Macudzińska w beżowej stylizacji
Instagram

Izabela Macudzińska z "Królowych życia" pokazała zdjęcie swojego rozbitego samochodu i zdradziła, że dwa dni temu miała poważny wypadek. Gwiazda hitowego programu TTV opublikowała na Instagramie wpis, w którym nie ukrywa, że otarła się o śmierć! Jak dziś się czuje Iza z "Królowych życia"? Zobaczcie, co napisała jedna z najpopularniejszych bohaterek show! 

Iza z "Królowych życia" pokazała rozbity samochód

Zaledwie kilka miesięcy temu media informowały, że Iza z "Królowych życia" brała udział w poważnym wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 3 w okolicach Kaczorowa. Gwiazda show TTV razem z mężem i córką podróżowali wówczas luksusowym BMW. Na miejscu pojawiła się wówczas karetka pogotowia i straż pożarna- na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Niestety, teraz okazuje się, że Iza miała kolejny wypadek samochodowy! O całym zdarzeniu poinformowała za pośrednictwem Instagrama. 

Kochani 2 dni temu miałam wypadek samochodowy nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić bo psychicznie byłam wrakiem człowieka . W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie każda minutę każda sekundę . To ze otarłam się o smierć o swoje życie pokazało mi ze jeszcze bardziej doceniam wszystko co mam i kogo mam . Przemeczenie, stresy , wzięły góre i tak to się skończyło . Wyszłam z tego nie wiem jakim cudem, trochę poobijana ale cała . Coś lub ktoś chyba czuwa nade mną bo innego wyjaśnienia nie mam na to- napisała Iza z "Królowych życia". 

Internauci ruszyli ze wsparciem. Zobaczcie, jak komentują wpis Izabeli Macudzińskiej.

- Trzymaj się ❤️ najważniejsze , że nic poważnego Ci się nie stało 🥺❤️
- Dużo zdrówka i siły ❤️ 
- Dobrze, że nic poważniejszego się nie stało 😘- komentują fani.

Zobaczcie zdjęcie rozbitego auta i cały wpis Izy z "Królowych życia"! 

Zobacz także: Będzie nowy sezon „Królowych życia”! Wiemy, kiedy zostanie wyemitowany!

Iza z "Królowych życia" miała wypadek samochodowy.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani 2 dni temu miałam wypadek samochodowy nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić bo psychicznie byłam wrakiem człowieka . W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie każda minutę każda sekundę . To ze otarłam się o smierć o swoje życie pokazało mi ze jeszcze bardziej doceniam wszystko co mam i kogo mam . Przemeczenie, stresy , wzięły góre i tak to się skończyło . Wyszłam z tego nie wiem jakim cudem, trochę poobijana ale cała . Coś lub ktoś chyba czuwa nade mną bo innego wyjaśnienia nie mam na to . Wiem jednak jedno życie jest zbyt krótkie aby przejmować się pierdołami aby wiecznie żyć w biegu . Czasem trzeba zwolnić i cieszyć się tym co jest w danej chwili , bo nie wiadomo co przyniesie nam następny dzień . Dziękuje moim bliskim ze w tych dniach byli i są ze mną za ich wsparcie ❤️to kochani ku przestrodze dla innych może to da niektórym do myślenia tak jak mi dało ❤️

Post udostępniony przez Izabela Macudzinska (@justuniquebyisabel)

Na szczęście Iza nie odniosła poważnych obrażeń.

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z programu "Królowe życia" wzięli ślub
Instagram

 

Więcej na temat TTV
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05