Uśmiechnięta Iza Miko tydzień po śmierci ukochanego
ONS

Miko odnosi coraz większe sukcesy za granicą: Nigdy nic nie było mi dane

Uśmiechnięta Iza Miko tydzień po śmierci ukochanego
ONS

Izabella Miko jest jedną z nielicznych gwiazd, która robi karierę w Los Angeles. I to z całkiem niezłym skutkiem. Zagrała w kilku ciekawych produkcjach, które cieszyły się powodzeniem. Co ciekawe aktorka ciężko pracowała nad swoim akcentem, aby móc zagrać Amerykanki. Zobacz: Iza Miko zagrała w amerykańskiej superprodukcji

Ostatnio Polka wystąpiła w teledysku popularnego, brytyjskiego artysty - Billy''''ego Idola. Aktorka wcieliła się w rolę mrocznej i seksownej kochanki. Klip cieszy się bardzo dużym powodzeniem w sieci, więc o Miko może być za chwilę głośno.Tymczasem w przerwie od pracy aktorka przyleciała do Polski na specjalne zaproszenie Kuby Wojewódzkiego, u którego zasiądzie na kanapie już jutro wraz z Czesławem Mozilem.

Jako, że aktorka rzadko bywa w kraju to przy okazji udzieliła jeszcze kilku wywiadów. W jednym z nich opowiedziała, jak postrzega siebie na przestrzeni tych kilku ostatnich lat:

Dla mnie najważniejsze jest to jak wyrosłam jako ja, bo aktorka to zawsze jest góra-dół, góra-dół. Samo to, że cały czas gram jest fantastyczne, że coraz ciekawsze role i role amerykanek – dużo pracy włożyłam w to, żeby zgubić ten akcent. Ja jestem najbardziej odpowiedzialną osobą jaką znam, na pewno i bardzo ciężko pracuję i myślę, że doceniam bardzo to, co przydarzyło mi się w życiu i to też na tym chyba polega, że nic nie było mi nigdy dane i na wszystko musiałam sama zapracować - wyznała w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Aktorka zdradziła również, co pomaga jej najbardziej, kiedy jest z dala od domu i najbliższej rodziny. Polka zdradziła, że bardzo ważna jest dla niej wiara:

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby mieć życie duchowe, ale nie takie życie duchowe: o fajnie, wierzę w Boga, tylko takie żeby rzeczywiście praktykować to. Czy to jest kościół czy to jest medytacja. Oprócz tego, że modle się i mam taki związek z Bogiem i naprawdę nad tym pracuję – nad wiarą. Zawdzięczam to moim rodzicom, bo nigdy mi nie przyszło do głowy, żeby zacząć pić czy cokolwiek innego. Zawsze te wartości miałam. I przez tą moją wiarę to wszystko jestem w stanie przejść i mając tutaj wsparcie rodziny.
 

Znaliście Izę od tej strony?

Zobacz: Mroczna i seksowna Iza Miko w klipie światowej gwiazdy
 Iza Miko w szlafroku na imprezie w Hollywood:

Więcej na temat Iza Miko Izabella Miko
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04