Nowa fryzura Izy Miko
ONS

Iza Miko waży tylko 43 kilogramy! Jak schudła?

Nowa fryzura Izy Miko
ONS

Ruszyły właśnie zdjęcia do amerykańskiej superprodukcji "Step Up 5", która będzie kręcona techniką 3D. Jedna z ról przypadła w udziale polskiej aktorce Izabelli Miko, która na jej potrzeby zmieniła się nie do poznania. Przypomnijmy: Ogromna metamorfoza Miko do hollywoodzkiego hitu. Jest nie do poznania

Niedawno natomiast Iza zakończyła zdjęcia do innego filmu, zatytułowanego "Thinspiration". Jak wskazuje już sam tytuł, obraz porusza problem anoreksji, a bohaterka grana przez Miko również się z nią zmaga. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Iza wyznała, że choć i tak jest szczupła, do tej roli i tak musiała mocno schudnąć i obecnie waży dramatycznie mało.

To jest film o anoreksji, więc musiałam dość poważnie schudnąć. Zazwyczaj ważę okoł0 50 kilogramów, a teraz ważę 43,5. Najśmieszniejsze jest to, że jestem weganką i mówię tak: "Jak ja zrzucę te kilogramy? Będę jadła mniej marchewki?". To było dosyć ciężkie, bo musiałam pić tylko soki z warzyw i już w ostatnie cztery dni zdjęciowe byłam zdenerwowana i cały czas zmęczona - zdradziła aktorka.


Mamy nadzieję, że utrata wagi nie odbije się na jej zdrowie. W końcu przed nią rola, która może być przełomowa w jej karierze!

Zobacz: Iza Miko z ogromnym paskiem na imprezie w Hollywood

Iza Miko trenuje do "Step Up 5":

Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12