Iza Miko, Charlie Sheen
East News

Iza Miko broni zarażonego HIV Charliego Sheena! Co ich łączy?

Iza Miko, Charlie Sheen
East News

Informacja, że Charlie Sheen jest nosicielem wirusa HIV wstrząsnęła światowym show-biznesem. Po szczerym wyznaniu, na które znany aktor zdobył się w porannym programie "Today" stacji NBC, posypały się komentarze. Nie brakowało wśród nich słów krytyki wobec aktora, który latami prowadził hulaszczy tryb życia, nie stroniąc od alkoholu, narkotyków oraz kontaktów seksualnych z wieloma kobietami, nierzadko prostytutkami.

Głos w sprawie zabrała właśnie także polska aktorka, robiąca karierę za oceanem, Iza Miko.

Iza Miko o Charlie Sheenie

Miko wzięła w obronę Charliego Sheena, którego zna z planu serialu „Jeden gniewny Charlie". Wcieliła się tam w postać Mary Kathleen. Polska aktorka zdecydowanie stanęła po stronie gwiazdora:

Charlie był dla mnie bardzo słodki i miły. Boli mnie, gdy widzę, jak ludzie go krytykują, osądzają, żartują z niego, a sami nawet nie idą zbadać się na obecność HIV. Proszę wszystkich o współczucie i zrozumienie. Ten wirus zabija miliony ludzi na świecie, tak samo jak rak. Dokształćcie się trochę - napisała na swoim profilu na Instagramie Miko.

Aktorowi na pewno przyda się teraz wsparcie. Nie sądziliśmy, że Iza Miko ma z nim tak dobry kontakt. Zgadzacie się z jej zdaniem?

 

Zobacz też: Charlie Sheen - Grzechy hulaki

 

 

Iza Miko stanęła w obronie Charliego Sheena

 

Iza Miko
ONS

 

Charlie Sheen wie o wirusie HIV od czterech lat, lecz dopiero teraz wyznał prawdę publicznie

 

Charlie Sheen w garniturze
East News

Więcej na temat Iza Miko Charlie Sheen
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08