Iwona Węgrowska w Hong Kongu
Facebook

Opalona Węgrowska chwali się błogimi chwilami w Hong Kongu

Iwona Węgrowska w Hong Kongu
Facebook

Jeszcze kilka tygodni temu internet i kolorowa prasa rozpisywały się na temat ślubu kościelnego Iwony Węgrowskiej i jej męża Krzysztofa Madeyskiego. Jak się okazało wokalistka ze względów zawodowych została zmuszona do przełożenia ceremonii, która miała się odbyć w czerwcu. Przypomnijmy: Białe gołębie, fajerwerki, gęsi - Znamy szczegóły wesela Węgrowskiej

Tymi ważnymi sprawami okazał się wylot do Hong Kongu. Węgrowska na swoim Facebooku pochwaliła się dwiema fotkami zrobionymi w Azji oraz zamieściła krótki post, w którym zdradziła, że nie jest tam na wakacjach, a pracuje nad nowym projektem.

- Kochani za mną długa i wyczerpująca podróż. Niedawno wylądowałam w Hong Kongu Jestem mega zafascynowana tym miejscem. Tutaj wspólnie z mężem pracujemy nad naszymi projektami. Jest wspaniale! - napisała Iwona na Facebooku.


Na jednym zdjęciu widzimy, jak Węgrowska ubrana w krótką mini podróżuje komunikacją miejską i z dumą eksponuje opaleniznę. Na drugiej fotce gwiazda pozuje na tle chińskich wieżowców. Mamy nadzieję, że już niedługo wokalistka zamieści szerszą relację ze swojego wyjazdu. Tym czasem zastanawiamy się, w jakim celu Iwona odwiedziła Hong Kong. Może przymierza się do podbicia tamtejszego rynku muzycznego? ;)

Zobacz: Węgrowska z mężem pokazali jak bardzo się kochająTak Iwona Węgrowska bawiła się na wakacjach w Stanach:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39