Węgrowska wyjechała z Polski
ONS

Węgrowska uciekła z Polski przed mediami

Węgrowska wyjechała z Polski
ONS

Ostatnie tygodnie były dla Iwony Węgrowskiej dość ciężkie. Najpierw wokalistka straciła ukochanego ojca, a kilka dni później tabloidy zrobiły na nią nagonkę i pomówiły ją o udział w seks aferze. Artystka broniąc swojego dobrego imienia zwołała konferencje prasową, na której stanowczo zaprzeczyła, jakoby miała coś wspólnego z całą sprawą, a także wystąpiła w "DD TVN", gdzie ze łzami w oczach powtórzyła słowa, które wypowiedziała na spotkaniu z dziennikarzami. Przypomnijmy: Węgrowska rozpłakała się na wizji. Ma już dość!

Węgrowska zmęczona sytuacją postanowiła wyjechać na kilka tygodni z Polski. Aby nie myśleć o przykrościach jakie ją spotkały Iwona zabrała się do pracy nad nowym muzycznym materiałem. Swoimi planami na najbliższą przyszłość podzieliła się z fanami przy pomocy Facebooka.

- Kochani właśnie czekam w Londynie na kolejny lot. Jeszcze chwila i wsiadam na pokład samolotu do San Francisco. Już nie mogę się doczekać spotkania z producentami, trochę odpoczynku, ale wyjazd głównie w celach muzycznych :) Wracam do kilka tygodni! Trzymajcie się ciepło! - napisała wokalistka.


Kariera muzyczna Iwony Węgrowskiej od kilku lat stoi w martwym punkcie. Przez skandale mało kto pamięta już, że wokalistka może pochwalić się pięciooktawowym głosem. Może już niedługo gwiazda przełamie złą passę i w show-biznesie zacznie funkcjonować jako artystka, a nie jako celebrytka kojarząca się z kiczem i tandetą.

Zobacz: Iwona Węgrowska pokazała swoje luksusowe mieszkanie

Iwona Węgrowska szuka faceta na łamach brukowca


Iwona Węgrowska bez makijażu podczas pracy w studiu:

Więcej na temat Iwona Węgrowska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22