Iwona Węgrowska szuka sukni ślubnej
ONS

Węgrowska prosi: Kto mi zaprojektuje suknię ślubną?

Iwona Węgrowska szuka sukni ślubnej
ONS

Zapowiadany od kilku miesięcy ślub Iwony Węgrowskiej i Krzysztofa Madeyskiego z pewnością będzie jednym z największych wydarzeń medialnych w tym roku. Można być tego absolutnie pewnym po zapoznaniu się z opisem uroczystości, którą planuje piosenkarka. Przypomnijmy: "Chcę takie typowo wiejskie wesele, bez żadnych trendów"

Jeszcze w zeszłym roku gwiazda została twarzą salonu z sukniami ślubnymi "Julia Gastoł" w Ząbkach, więc wydawało się, że na ten szczególny dzień Iwona wybierze kreację ich autorstwa. Węgrowska poinformowała jednak na swoim Facebooku, że właśnie zakończyła współpracę z salonem i ogłosiła poszukiwania projektanta sukni, w której pójdzie do ołtarza z Krzysztofem:
 

Właśnie zakończyłam współpracę z Salonem Sukien Ślubnych "Julia Gastoł" w Ząbkach. Miło wspominam naszą współpracę, Julii życzę dużo sukcesów na drodze zawodowej. Natomiast wszystkie osoby zainteresowane zaprojektowaniem sukni ślubnej na mój ślub w Polsce, proszę o kontakt - napisała.


Naszym zdaniem zaprojektowanie ślubnej sukni dla Iwony może być nie lada wyzwaniem. Myślicie, że któryś ze znanych projektantów np. Maciej Zień lub Dawid Woliński odpowiedzą na ogłoszenie Węgrowskiej? ;)

Zobacz też zdjęcia zakochanej Iwony Węgrowskiej z mężem:

Więcej na temat Iwona Węgrowska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39