Iwona Węgrowska zmieniła fryzurę
ONS

Węgrowska zatrzasnęła się u fryzjera: W takim urządzeniu jeszcze nie pozowała

Iwona Węgrowska zmieniła fryzurę
ONS

Iwona Węgrowska po głośnym rozstaniu z mężem zdecydowała się wrócić do korzeni jeśli chodzi o wizerunek sceniczny. Stonowane stroje i uczesania zastąpiły wyzywające kostiumy eksponujące biust, a na głowie wokalistki co chwilę widzieliśmy inny kolor. Nawet jej fryzjerka w jednej z ostatnich rozmów zdradziła, że nie należy ona do najłatwiejszych klientek, ponieważ często ma swoją wizję, której nie chce zmienić. Przypomnijmy: Fryzjerka Węgrowskiej i Siwiec opowiedziała o ich współpracy. Nie jest łatwo 

Iwona jest bardzo aktywna na swoim Facebooku, gdzie często wstawia zdjęcia z dnia codziennego. Niedawno pojawiły się dwie fotki na którym widzimy ją w salonie fryzjerskim jak wygodnie siedzi w... myjce fryzjerskiej. Węgrowska korzystając z okazji po raz kolejny wyeksponowała nogi i biust, decydując się na krótką sukienkę i buty na wysokim obcasie. Zaskoczyła także nowym uczesaniem, decydując się na loki. Taka zmiana chyba bardzo ją cieszy, ponieważ uśmiech nie znikał z jej twarzy. Zmiana na plus?

Zobacz: Węgrowska nie ma lusterka? Zaliczyła sporą wpadkę na dużej imprezie Wegrowska wraca na salony w lateksie. Nie uwierzycie kto ją tak ubrał:

Więcej na temat Iwona Węgrowska
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53