Iwona Węgrowska

Ostatnio "Super Express" doniósł, że Iwona Węgrowska chce odkłamać swój wizerunek. Chyba piosenkarka bardzo mocno uwierzyła, że jej się to uda, bo w ciągu kilku dni odwiedziła kilka internetowych talk-show. Jednym z nich była wizyta w łomżyńskim programie "Na Starym Rynku", gdzie Węgrowska zapewniła, że prywatnie nie jest taką osobą jak ją przedstawiają media. Iwona obiecała wyciągnąć konsekwencje z obrażających ją publikacji.

Węgrowska doszła do wniosku, że jej zdjęcia są poprawiane na niekorzyść żeby wzbudzić większą sensację. Tak jakby naturalnie już nie były mocno kontrowersyjne.

- Ja już tego tak nie zostawię. Jest pełno zdjęć, na których tak nie wyglądam. Gdzieś tam fotomontaże, bo przez przypadek gdzieś to tam wyszło, że przerabiali gdzieś tam moje zdjęcia na moją niekorzyść. Doszłam do tego i teraz tak tego nie zostawię.

Iwona zastanawia się też dlaczego ludzi bardziej od jej niewątpliwego talentu interesuje to jak wygląda:

- Przejmuję się takimi rzeczami i ta krytyka bardzo mnie boli. Niestety częściej jest tak, że bardziej interesuje mój wygląd niż śpiewanie. Nie wiem czemu tak jest.

Węgrowska tak jak większość celebrytów czyta opinie na swój temat. Jest jej przykro kiedy wchodzi na serwisy o gwiazdach.

Piszą nieraz takie bzdury kompletnie mnie nie znając, nie porozmawiając. Rozumiem, że ktoś może mnie nie lubieć, ale niektóre obelgi są już nie do zniesienia.

Nam udało się spotkać z Iwoną kilka razy. Podczas jednej z rozmów powiedziała, że "usta się powiększają jak robię głupie miny, ale nic z nimi nie robiłam!". Wybraliśmy dla was kilka ostatnich zdjęć Iwony z imprez. Czy według was są one "fotomontażem"?

Zobacz: Iwona Węgrowska - od naturalnej dziewczyny do ofiary medycyny estetycznejA tak Iwona Węgrowska wyglądała na początku swojej kariery:

Więcej na temat Iwona Węgrowska