Iwona Pavlović oceniła kto najlepiej i kto najgorzej poradził sobie w TzG
ONS

Iwona Pavlović zdradziła która gwiazda do tej pory ma żal za niskie oceny w "TzG"

Iwona Pavlović oceniła kto najlepiej i kto najgorzej poradził sobie w TzG
ONS

Taniec z Gwiazdami już od kilku lat jest jednym z najchętniej oglądanych programów w telewizji. Taneczne show z udziałem gwiazd przyciąga przed telewizory miliony widzów. W programie udział wzięła cała plejada największych gwiazd polskiego show-biznesu. Na parkiecie swoje umiejętności pokazali do tej pory m.in. Kinga Rusin, Agata Kulesza, Mariusz Pudzianowski, Natasza Urbańska i Anna Mucha. Wielkim zaskoczeniem był także udział Edyty Górniak. Zobacz: Górniak też wystąpiła w Tańcu z gwiazdami! Noty jurorów mocno ją zdziwiły [WIDEO]

Jedną z jurorek TzG od samego początku jest Iwona Pavlović, którą uczestnicy i widzowie nazywają Czarną Mambą. Pavlović w jednym z ostatnich wywiadów podsumowała wszystkie edycje programu i zdradziła kto według niej tańczył najlepiej i najgorzej. Okazuje się, że według jurorki najpiękniej tańczyła Natasza Urbańska.

- Bezwarunkowo, odstająco Natasza Urbańska- bez wahania odpowiedziała w "Ogniu pytań".


Na parkiecie najgorzej według Czarnej Mamby poradziła sobie...

- Ewuniu kochana moja, czy możesz mi wybaczyć. Ewunia Kasprzyk oczywiście. Może nie najgorzej bo Ewunia jest urocza, uważam że znalazła sposób na siebie, ponieważ odgrywa teraz scenki taneczne i uważam, że świetnie sobie z tym radzi.


Iwona Pavlović wybrała również najgorzej tańczących męzczyzn w TzG. Wybór padł na Miśka Koterskiego oraz na Norbiego. Okazuje się, że pośród gwiazd uczestniczących w programie znalazła się aktorka, która do tej pory nie wybaczyła jurorce zbyt ostrych ocen. Kim jest ta gwiazda?

- Ptaszki mi doniosły, że do dzisiaj- pozdrawiam bardzo serdecznie Anię Korcz. Tak delikatnie, dyplomatycznie- zdradziła Pavlović.


Jesteście zaskoczeni?

Zobacz na Polki.pl: Szok! Co się stało z twarzą znanej tancerki?

All-ONS_2085672-DDW.jpg 


Uczestnicy TzG na parkiecie:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01